Įdomybės

2022 m. liepos 27 d.

Šiame straipsnyje aptartsime pagrindinius nagų priežiūros patarimus moterims ir kokias nagų priemones primones rekomenduojame naudoti norint išlaikyti nagus gražius ir sveikus.

2022 m. liepos 13 d.

Tai, ką pasirinksite savo apvalesnėms kūno linijoms, yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi dėvint didelių dydžių drabužius. O kadangi nemaža dalis apvalesnių kūno linijų moterų kelia vieną ir tą patį klausimą, t.y., kokie didelių dydžių drabužiai joms būtų tinkamiausi, būtų naudinga šia tema pakalbėti šiek tiek išsamiau.

2022 m. liepos 13 d.

Kukurūzai į Europą atkeliavo iš Amerikos žemyno dar XV amžiuje, juos iš Peru, kur jie buvo labai populiarūs tenykščių indėnų virtuvėse, pargabeno portugalas jūrininkas Kristupas Kolumbas. Mūsų žemyne jie, kaip augalai, labai greitai prigijo, o iš jų gaminami patiekalai įgavo populiarumą.

...
2022 m. birželio 28 d.
Šilti orai vis dažniau skatina pagalvoti apie poilsį prie vandens telkinio. Visai nebūtina toli keliauti, kad galėtume pasidžiaugti nuostabia gamta. Lietuvoje gausu nuostabių ežerų, prie kurių gali mėgautis vėsios jūros bijantys poilsiautojai. ...
2022 m. birželio 28 d.
Artėja vaiko gimtadienis, Kalėdos, krikštynos ar kita, itin svarbi proga? Pritrūkote idėjų, ką padovanoti savo ar draugų, artimųjų vaikui? Nesibaiminkite, jūs tikrai ne vieni. Dažnas susiduria su bėdomis, kai kalba pasisuka apie dovanas vaikams....
2022 m. gegužės 2 d.

Taip, spa centrai yra nuostabūs. Tačiau jie taip pat reikalauja nemažų išlaidų, bet kartais mums tiesiog reikia atsipalaiduoti, kad atitrūktume nuo įtemptos savaitės reikalų. Ar žinojote, kad spa kokybės procedūras galite lengvai pasidaryti patys namuose? Su šiais keliais patarimai, kaip atsipalaiduoti namie, jausitės tarsi spa centre.

...
2022 m. balandžio 29 d.
Gultukas kūdikiui - viena iš plačiausiai naudojamų, populiariausių ir praktiškiausių vaikiškų prekių. Jis suteikia saugią vietą mažyliui, kai tėvams būtinos abi laisvos rankos ir namuose yra daug darbų. Kiekvieni tėvai, ypač tie, kurie turi naujagimius, puikiai žino, kad net nusiprausti duše ar pagaminti pietus šeimai gali būti ne taip paprasta, kaip gali atrodyti iš šono. ...
2022 m. balandžio 19 d.

Jei kolektyve trūksta darbuotojų, kurie būtų patenkinti esamomis darbo sąlygomis ir tikėtų savo veiklos perspektyvumu, tokia komanda gali žlugti. Ko turėtų imtis tokios įmonės vadovas, kad ženkliai pagerintų ne tik darbuotojų, bet ir viso vykdomo verslo produktyvumą?

...
2022 m. kovo 6 d.

Visi žino faktą, kad vandenį gerti yra būtina, nes būtent jis daugeliu atvejų yra sveikatos ir jaunystės šaltinis, tačiau tiesa yra tokia, kad daugelis iš mūsų per dieną išgeria nepakankamą jo kiekį. Vieni teisinamės tuo, kad nesijaučiame ištroškę, o kiti, kad dėl įtemptos dienotvarkės paprasčiausiai nespėjame to padaryti. Pakankamą vandens kiekį išgerti tikrai nėra sunku, jeigu su savimi nešiositės patinkančią ir patogią gertuvę.

2021 m. spalio 24 d.

Reklama internete - viena iš populiariausių reklamos formų šiuo metu. Reklamos ekspertai vardindami reklamos internete privalumus, kaip susitarę kartoja: globalus pasiekiamumas, mobilumas, tikslinė auditorija ir daug kitų privalumų. Tačiau ar įmanoma internete sėkmingai reklamuoti regioninį verslą, kuriam neaktuali plati auditorija, aktuali tikslinė auditorija esanti šalia verslo.

2021 m. rugpjūčio 8 d.

Nusprendusiems pirmą kartą pasidaryti priauginamus nagus, reikia žinoti keletą dalykų. Taip sutaupysite laiko ir išsaugosite puikią nagų būklę visą likusį jų dėvėjimo laiką, taip pat aptarsime kaip nagų priauginimo rinkinys gali padėti sutaupyti pinigų.

2021 m. rugpjūčio 8 d.

Dar visai neseniai vairuotoją kelyje "linksmino" radijas, o dabar - į kompaktinį diską ar "flash" atmintinę įrašytos mėgstamos dainos. Ir iš tiesų, pažanga nestovi vietoje: šiandien jau yra daugybė elektroninių prietaisų, kurie vienaip ar kitaip daro mūsų gyvenimą malonesnį. Šiandien sužinosite, kodėl jums reikia ir FM moduliatoriai yra geras dalykas, kaip jį naudoti, kokie jo privalumai ir trūkumai.

2021 m. rugpjūčio 8 d.

Mes tiesiog tiesiai šviesiai tai pasakysime: Balti kedai ar sportbačiai tinka prie visko. Šį avalynės stilių galite dėvėti ištisus metus beveik bet kokia proga.

2021 m. rugpjūčio 8 d.

Prezervatyvai nėra šimtaprocentinė, tačiau tinkama apsauga nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų (pvz., ŽIV ir hepatito B), jei jie naudojami teisingai. Idealiomis sąlygomis jų Perlio indeksas yra du (tai reiškia, kad tik dvi moterys iš 100 pastotų, jei visus metus naudotų tik šį metodą). Tačiau įprastai naudojant "Perl" indeksas yra 13. Kodėl? Nes daugelis žmonių nežino, kaip teisingai naudoti prezervatyvus.

2020 m. gegužės 6 d.

Gelinis manikiūras gali būti vienas geriausių visų laikų grožio išradimų.... Leiskite paaiškinti: Jie atsparūs atplaišoms ir pasižymi ilgaamžiškumu, su kuriuo įprastas nagų lakas net negalėtų varžytis. Trumpai tariant, galite nesijaudindami turėti tobulus nagus iki dviejų savaičių.