Elektrėnų meno mokyklos mokinių sėkmė Tarptautiniame menų konkurse Prahoje!

2020 m. gruodžio 31 d. Čekijos sostinėje Prahoje įvyko tarptautinis menų konkursas „Grand online Eurofest 2020“. Konkurso geografija labai plati – dalyviai iš įvairių Europos šalių. Dalyvavo daug atlikėjų ir iš Lietuvos.

Jaunieji pianistai iš Elektrėnų meno mokyklos komisijos buvo puikiai įvertinti. Pirmą kartą tarptautiniame konkurse dalyvavusi ketvirtos klasės mokinė Viktorija Šablinskaja, gavo puikią naujametinę dovaną – pirmos vietos laureatės diplomą ir aukso medalį! Labai gerai įvertintas ir aštuntokės Vakarės Viktoravičiūtės pasirodymas. Ji taip pat tapo pirmos vietos laureate ir apdovanota aukso medaliu. Pirmą kartą konkurse dalyvavęs antros klasės mokinys Rapolas Baranauskas ir antrokė Patricija Gliaudelytė laimėjo sidabro medalius ir laureato antros vietos diplomus. Pirmokėlė Marija Kaminskaitė buvo įvertinta trečios vietos laureatės diplomu ir bronzos medaliu. Visus šiuos mokinius konkursui paruošė Elektrėnų meno mokyklos mokytoja Ona Navickienė. Akordeono specialybės mokytoja Kristina Dabravolskaitė šiam konkursui paruošė trečios klasės mokinį Modestą Antaną Kaminską, kuris tapo antros vietos laureatu ir apdovanotas sidabro medaliu.

Sveikiname visus jaunuosius muzikantus ir linkime kūrybingų, įdomių metų, daug muzikinių kelionių po visa platų pasaulį!

Elektrėnų meno mokyklos inf.<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų