Sveikiname Projekto „Susitikim, mieli senjorai ‘20“ tapybos darbų konkurso nugalėtoją „Elektrėnų žinių“ redaktorę-korektorę Daliją ČEPULIENĘ!

Socialinis projektas „Susitikim, mieli senjorai” savo veiklą pradėjo 2017 metų rudenį. Projekto metu senjorai kviečiami lankyti nemokamus dailės terapijos, sveikatos stiprinimo ir kūrybinių dirbtuvių užsiėmimus. Projektas siekia pagerinti senjorų tiek fizinę, tiek psichologinę savijautą, paskatinti kūrybiškumą, saviraišką, pasitikėjimą, bendruomeniškumą bei bendravimo kultūrą. Mažinti vienišumo jausmą. Projektas vyksta Vilniuje ir Kaune.

2019 metų pabaigoje projekto organizatoriams buvo įteiktas Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos apdovanojimas „Už aktyvumą nepavaldų amžiui“.

 

„O dabar – DĖMESIO! – parodykite mūsų bendruomenei, ką pavyko sukurti tapybos užsiėmimų metu. Savo tapytus darbus kviečiame nufotografuoti ir nuotraukas atsiųsti mums, o mes sukursime virtualią Jūsų darbų parodą. Daugiausia PATINKA sulaukusio kūrinio autorius bus apdovanotas mūsų projekto kartu su partneriais „Mano Būstas” bei „Clinic DPC” įsteigtu prizu – profesionalaus dailininko rinkiniu, kad ir toliau galėtumėte daryti tai, kas taip džiugina Jūsų ir mūsų širdis”, – metams baigiantis kiek neįprastai, tačiau džiuginančiai, švenčių proga „Susitikim” (Bendruomenė) pasveikino projekto „Susitikim, mieli senjorai“ tapybos užsiėmimų dalyvius.

Neilgai trukus, 2020 m. gruodžio 31 d., „Susitikim“ puslapyje jau skelbiama Projekto „Susitikim, mieli senjorai ‘20” virtuali Tapybos darbų paroda-konkursas, 96-iomis dalyvių darbų nuotraukomis papildomas albumas, o feisbuko nariai pakviečiami aktyviai rinkti labiausiai patikusį darbą, paspaudžiant prie jo patiktuką. Ir pažadama sausio 15 d. paskelbti daugiausia palaikymo sulaukusio meno kūrinio nugalėtoją!

 

„Džiaugiamės, kad mūsų remiamo projekto „Susitikim, mieli senjorai“ socialinio tinklo „Facebook” paskyrą papildė virtuali projekto dalyvių tapybos darbų paroda. Kiek neįprastoje parodoje eksponuojama kone šimtas tapybos darbų, kuriuos nutapė projekto dalyviai, kuruojami ilgamečio projekto mokytojo, dailininko Lino Liandzbergio. Kviečiame atiduoti savo balsą už labiausiai patikusį kūrinį!” – feisbuko puslapyje ragino ir projekto „Susitikim, mieli senjorai” partneris namų administratorius „Mano Būstas”.

 

„Neįtikėtinas ir pilnas iššūkių šis ketvirtasis projekto sezonas. Jo eigoje viskas keitėsi daugybę kartų. Bet rezultate – jį baigiame su pasididžiavimu, kad per tuos ketverius projekto gyvavimo metus subūrėme tokią bendruomenę ir tokią kariauną, kuri mus motyvuoja ir neleidžia sustoti net tada, kai stoja visas pasaulis. Šiandien galime drąsiai pasakyti, kad projekto veiklas mes, be abejo, tęsime ir netgi pildysime naujomis ir penktame projekto sezone, 2021 metais. Labai tikimės, kad jau galėsime grįžti prie pagrindinės projekto idėjos – susitikti, tačiau dabar vis dar prašome savo projekto dalyvių, simpatikų likti namuose tam, kad galėtumėme kuo greičiau susitikti. O šiandien kviečiame visus keliauti į oficialų mūsų projekto „Facebook” profilį ir atiduoti savo balsus „Patinka” paspaudimo formatu už Jums labiausiai patikusius tapybos darbus. Daugiausia Jūsų simpatijų sulaukusį darbo autorių sausio viduryje mes apdovanosime mūsų projekto partnerių – namų administratoriaus „Mano Būstas“ bei dantų klinikos „Clinic DPC” – įsteigtu prizu – dailininko reikmenimis tam, kad jis arba ji ir toliau galėtų džiuginti pasaulį savo darbais ir dalintis įkvėpimu. Kviečiu pasižvalgyti po virtualią mūsų tapybos darbų parodą ir paieškoti įkvėpimo bei pasidžiaugti spalvomis, kurių mums taip trūksta šiandien“, – džiaugėsi projekto komunikacijos vadovė Greta Šukytė.

 

O mes džiaugiamės, kad būtent mūsų darbuotojos Dalijos Čepulienės nutapytos VAZOS pelnė daugiausia (131) feisbuko narių balsų, kurių dėka jai ir atiteko profesionalaus dailininko rinkinys.

 

Dalija Čepulienė po apdovanojimo „Susitikim“ puslapyje parašė:

AČIŪ V I S I E M S už šią nuostabią dieną!!!

ŠIRDINGAI DĖKOJU:

„Susitikim“ už suteiktą galimybę lankyti nemokamas tapybos pamokas, kurios rengiamos jau ketvirtąjį projekto „Susitikim, mieli senjorai“ sezoną.

Mokytojui, tapytojui Linui Liandzbergiui už nuoširdžius patarimus pamokų metu.

Projekto „Susitikim, mieli senjorai ‘20“ organizatoriams už surengtą originalią virtualią projekto dalyvių Tapybos darbų parodą-konkursą.

Džiaugiuosi įspūdinga dovana – „Profesionalaus tapytojo rinkiniu“, už kurį esu DĖKINGA  projekto „Susitikim, mieli senjorai“ rėmėjams – „Mano būstas” bei “Clinic DPC”.

 

P. S. Gal kada nors ir Elektrėnų savivaldybės senjorus ims džiuginti šis įspūdingas projektas „Susitikim, mieli senjorai“(?).

 

„Elektrėnų žinių“ informacija <- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų