Elektrėnų žinios

2014 m. lapkričio 5 d.

Visoje šalyje palengva įsibėgėja antrasis daugiabučių namų renovacijos etapas, kuriame bus modernizuota 1700 neefektyviausiai energiją vartojančių pastatų. Ne vienus metus strigusį procesą išjudino naujasis renovacijos modelis, paskatinęs pačias savivaldybes imtis iniciatyvos.

2014 m. lapkričio 4 d.

Spalio 24 d. Žemės ūkio ministerija Elektrėnų savivaldybėje suorganizavo informacinį seminarą "Gerosios praktikos pavyzdžiai pasinaudojus Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 m. programos priemonėmis“, skirtą žiniasklaidos atstovams.

2014 m. lapkričio 4 d.

Sveiki gyvi, sveteliai,

Mūsų mylimieji,

Ar gera buvo

Vieškeliu važiuoti?

Ar nepailso

Širmieji žirgeliai?

Tokia daina saulėtą spalio 28 dieną buvo pasitikti svečiai, atvykę į ilgai lauktą liaudies amatų kūrybinių dirbtuvių atidarymą.

2014 m. lapkričio 4 d.
Vėlinės - diena, kai mirusiųjų šventėje gyvųjų maldos ir mintys jungiasi su mirusių vėlėmis.
2014 m. lapkričio 4 d.

Spalio 23 d. Elektrėnų meno mokyklos (EMM) styginių instrumentų skyrius surengė koncertą Vaikų dienos centre (VDC).

2014 m. lapkričio 2 d.

Mokiniai didžiąją dienos dalį praleidžia mokykloje, įgyja žinių, mokosi bendrauti, formuoja pasaulėžiūrą ir vertybes. Labai svarbu, kad į mokyklą vaikai eitų noriai, joje prasmingai leistų laiką. Už tai yra atsakingi ne tik mokytojai, bet ir tėvai.

2014 m. lapkričio 2 d.

Penktadienio popietę Kazokiškių seniūnijos neįgalieji ir senjorai rinkosi į kultūros namuose vykusią tradicinę šventę.

2014 m. spalio 31 d.

Spalio 23 d. Pakruojo rajone (Šiaulių apskr.) surengta tradicinė kelininkų ir žiniasklaidos atstovų spaudos konferencija. Joje dalyvavo VĮ "Automagistralė“ direktorius Vladislovas Molis bei jo pavaduotojas kelių priežiūrai Mindaugas Rinkevičius. Renginio tikslas - informuoti, kad kelininkai žiemai pasiruošę, bei pasiūlyti masinėms informacinėms priemonėms toliau glaudžiai bendradarbiauti. Beje, atlikdami rengėjų pateiktas užduotis žurnalistai pasitikrino žinias ir vairavimo įgūdžius.

...
2014 m. spalio 28 d.

Neįprastai ilgai mus lepinusi vasariška šiluma jau atsitraukia, ir miestai vienas po kito jungia centralizuotą šildymą.

2014 m. spalio 20 d.

Jaunas ir talentingas

Atkeliavęs spalis ne tik nudažė įvairiomis spalvomis medžių lapus, bet ir įkvėpė parašyti 4-ą straipsnį apie jauną ir talentingą elektrėnietį. Šį kartą kalbinau buvusį Elektrėnų "Versmės“ gimnazijos mokinį, dabar Vilniaus universiteto (VU) Istorijos fakulteto pirmakursį Eividą Žemaitaitį.

2014 m. spalio 17 d.

Ruduo - toks metų laikas, kai dienos trumpėja, orai dažniausiai taip pat nebedžiugina, padaugėja susirgimų.

2014 m. spalio 4 d.

Rugsėjo 25 d. Elektrėnų socialinės globos namai (ESGN, vad. Danutė Suchockienė) paminėjo profesinę šventę - Lietuvos socialinių darbuotojų dieną ir pagerbė savo jubiliatus. Po šv. Mišių, kurias minėtos įstaigos patalpose laikė Elektrėnų parapijos vikaras kunigas Laurynas Visockas, darbuotojai ir gyventojai susirinko į vakaronę.

2014 m. spalio 3 d.

800 mln. europiečių iš 47 Europos Sąjungos valstybių narių yra skatinami išmokti daugiau kalbų. Tikėdama, kad kalbų mokėjimas yra tinkamas įrankis siekiant tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir supratimo apie mūsų žemyno kultūrinį paveldą, Europos Taryba skatina daugiakalbystę visoje Europoje. Prie šio raginimo prisidėjo ir mūsų mokiniai.

2014 m. spalio 3 d.
Bočiai lankėsi Ukmergėje.
2014 m. spalio 3 d.

Pirmą kartą akcija "Mieste - be savo automobilio“ buvo surengta Prancūzijoje 1998 m. 2000 m. tokia akcija jau surengta 760 Europos miestų. 2001 m. gruodžio 8 d. Berlyno aplinkosaugos akademijoje buvo įvertinti pirmųjų akcijų ,,Mieste - be savo automobilio“ rezultatai ir pasirašyta visų šalių, dalyvaujančių šioje akcijoje, aplinkos ministrų deklaracija.