Elektrėnų žinios

2015 m. lapkričio 26 d.
Lapkričio 17 d. UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“ valdybos pirmininkas, Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pruskas organizavo pasitarimą.
2015 m. lapkričio 26 d.
Lapkričio 17 d. Elektrėnų savivaldybės mero, Vilniaus regiono plėtros tarybos pirmininko Kęstučio Vaitukaičio iniciatyva Vilniaus regiono merai susitiko su Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministre Algimanta Pabedinskiene.
2015 m. lapkričio 18 d.
Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo įstaigose ugdymas finansuojamas iš valstybės ir savivaldybių biudžetų mokinio krepšelio principu. Tiesa, pati Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) pažymi, kad tėvai "prisideda prie vaikų išlaikymo darželiuose“.
2015 m. lapkričio 18 d.
Vievio gimnazija ruošiasi jubiliejui. Nuo rugsėjo vyksta renginiai: "Sužinok, išmok, pritaikyk“, "O žodi, žodi! Argi tu už tylą ne iškalbingesnis?“, Tiksliųjų mokslų savaitė, viktorinos, tinklinio turnyrai, skaitykloje ir koridoriuose - parodos, primenančios mūsų laimėjimus, mokiniai įvairiomis kalbomis kuria ir sprendžia kryžiažodžius, rašo rašinėlius.
2015 m. lapkričio 9 d.
Iki Seimo rinkimų liko metai, taigi pats laikas ruoštis... Viena labiausiai šiuo metu eskaluojamų temų, susijusių su rinkimais, yra būtinybė perbraižyti rinkimų apygardų žemėlapį.
2015 m. lapkričio 2 d.
Ledo ritulio miesto vardą garsina futbolininkai - taip šiek tiek ironizuojant būtų galima apibūdinti išties puikius vos antrus metus gyvuojančio futbolo klubo (FK) "Elektrėnų versmė“ rezultatus.
2015 m. lapkričio 2 d.
Elektrinė - ji pati to nori, ar ne - vis dar labai svarbi Elektrėnų dalis: ir dėl didelio ten dirbančių vietinių gyventojų skaičiaus, ir dėl sentimentų - "tiek metų išdirbta, tiek įdėta...“
2015 m. spalio 22 d.
Posėdis vyko spalio 16 d. Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdžių salėje. Tarybos pirmininkas, Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, pasveikinęs susirinkusiuosius, pasiūlė pažiūrėti kelių minučių trukmės filmą, skirtą Elektrėnų 55-erių metų sukakčiai paminėti.
2015 m. spalio 22 d.
Jau šią naktį iš šeštadienio į sekmadienį laikrodžio rodyklės sukamos viena valanda atgal. Tai reiškia, kad miegosime valanda ilgiau, rytais daugiau džiaugsimės šviesa, tačiau greičiau tems.
2015 m. spalio 16 d.
Visi butų, namų savininkai ir nuomininkai privalo laiku apmokėti kas mėnesį pateikiamas sąskaitas už suteiktas komunalines paslaugas. Jeigu iškilo materialinių sunkumų, laiku neapmokėjote sąskaitų ir dėl to susidarė įsiskolinimas, Jūs privalote rimtai susirūpinti skolos padengimu. Ką reikėtų daryti?
2015 m. spalio 13 d.
Sveiki sulaukę šildymo sezono pradžios - jau galime taip kreiptis į savo skaitytojus, nes spalio 7 d. centrinis šildymas įjungtas ikimokyklinėse įstaigose, ligoninėse, o spalio 9 d., penktadienį, jungiamas ir daugiabučių gyventojams.
2015 m. spalio 13 d.
Spalio 16-18 d. Lietuvos miestuose vyks jau trečioji vietos verslo palaikymo akcija, kurios metu gyventojai raginami apsilankyti mieste įsikūrusiose mažose krautuvėlėse, kepyklose ir kitose smulkaus verslo vietose bei įsigyti bent vieną reikalingą prekę, o verslininkai - teikti pirkėjams išskirtinius pasiūlymus.
2015 m. spalio 8 d.
Rugsėjo 25-ąją Elektrėnų kultūros centro salėje paminėtas 50-asis mūsų ligoninės jubiliejus. Baltus chalatus į šventinę aprangą tą vakarą iškeitę Elektrėnų ligoninės medikai ir personalas sulaukė ne tik gražiausių sveikinimų, bet ir padėkų, kurias jiems už gerą darbą skyrė valstybės vadovai, vietos valdžia.
2015 m. spalio 5 d.
Šiemet 15 metų jubiliejų švenčia ne viena Elektrėnų savivaldybės įstaiga. Rugsėjo 28 d. šią sukaktį minėjo Elektrėnų socialinių paslaugų centras.
2015 m. spalio 2 d.
Šių metų kovo mėnesį "Elektrėnų žinios“ rašė, kad vienas savivaldybės teritorijoje esantis sklypas išnuomotas laidojimo paslaugų įmonei UAB "Ligamis“.