Elektrėnų žinios

2016 m. sausio 14 d.
Šiemet minime Laisvės gynėjų dienos 25-metį. Kaip ir kasmet, seniūnijos, bendruomenės, įstaigos mini šią datą ir minėjimų akimirkomis dalijasi su "Elektrėnų žiniomis“.
2016 m. sausio 14 d.
2016-uosius mūsų šalis pasitiko ištuštėjusiomis degalinėmis (jose nebeprekiaujama alkoholiu), pagaliau paspaudusiu tikru šaltuku ir skaudžia realybe, tarsi šlapiu skuduru trenkusia per veidą dar nuo šventimo neatsigavusiai Lietuvai.
2016 m. sausio 7 d.
Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad žiemos sezono metu dėl ant pastatų stogų susikaupusio sniego, susidariusio ledo padidėja laikančiųjų konstrukcijų apkrova.
2016 m. sausio 7 d.
Sveiki sulaukę Naujųjų metų! Be įprastų - meilės, laimės, sveikatos ir pinigų, norisi palinkėti galbūt keistokai naujametinių sveikinimų kontekste skambančio matymo toliau savo nosies galo.
2016 m. sausio 7 d.
VšĮ Elektrėnų savivaldybės asmens sveikatos priežiūros centras įsigijo naują 2015 m. gamybos B kategorijos padidinto pravažumo greitosios medicinos pagalbos automobilį "Volkswagen Transporter“.
2015 m. gruodžio 30 d.
Praėjusią savaitę vykęs Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis neužtruko. Pradžioje tradiciškai pasveikinti gimtadienius atšventę politikai, patvirtinti keli strateginio veiklos plano ir biudžeto pakeitimai, ilgėlesnei diskusijai stabtelta prie atliekų tvarkymo plano ir naujo Visuomenės sveikatos priežiūros organizavimo mokyklose tvarkos aprašo, kuris, beje, jau kelintą kartą nepatvirtinamas.
2015 m. gruodžio 30 d.
Biblioteka - tai žmogaus dvasinių vertybių lobynas. Knygos - tai minties laivai, plaukiojantys laiko bangomis ir rūpestingai gabenantys savo brangų krovinį iš kartos į kartą.
Frankas Bekonas
2015 m. gruodžio 18 d.
Šių metų pavasarį Socialinės apsaugos ir darbo ministerija supažindino visuomenę su kuriamu vadinamuoju socialiniu modeliu, kuris darbo santykius esą turėtų padaryti lankstesnius ir skatintų verslininkus kurti daugiau naujų darbo vietų. Ministerija net paskaičiavo, jog ilgalaikėje perspektyvoje būtų sukurta 85 tūkstančiai naujų darbo vietų!
2015 m. gruodžio 18 d.
Gruodžio 9 d. Trakų gatvės 25, 27 ir 29 daugiabučius Statybos užbaigimo komisija įvertino kaip baigtus renovuoti.
2015 m. gruodžio 18 d.
Gruodžio 7 dieną Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdžių salėje įvyko Elektrėnų savivaldybės švietimo įstaigų vadovų pasitarimas.
2015 m. gruodžio 18 d.
Lapkričio 26 d. Akademijos kultūros centre (Kėdainių r.) vyko 2015 m. respublikinio rudeninio arimo konkurso nugalėtojų pagerbimo ir rezultatų sklaidos renginys.
2015 m. gruodžio 9 d.
Kalbos apie planus Kurkliškių kaime (Vievio sen.) statyti krematoriumą nerimsta jau kurį laiką. Bendruomenė netgi ėmėsi žygių, siekdama išvengti krematoriumo kaimynystės.
2015 m. lapkričio 26 d.
Aštuoniolikos Lietuvos savivaldybių sporto ir kultūros centrų atstovai grįžo iš beveik savaitę trukusios stažuotės Norvegijoje.
2015 m. lapkričio 26 d.
Žmonės lyg medžiai... Pražysta gražiausiais jaunystės žiedais, tiesia brandžias šakas į saulę, įleidžia tvirtas šeimos, giminės šaknis tėviškės žemėje. Atėjęs saulėtas ir giedras gyvenimo ruduo dalija šiltus kasdienybės džiaugsmo stebuklus.
2015 m. lapkričio 26 d.
Gal dėl to, kad nuo paskutinio tarybos posėdžio praėjo kiek daugiau laiko nei įprastai - beveik du mėnesiai, šį trečiadienį posėdžiavę vietos politikai, tiksliau, kai kurie iš jų, įsitraukė į ilgas diskusijas ir netgi ginčus.