XVI kartą pagerbti Semeliškių seniūnijos darbštuoliai

Įprasmindami Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, liepos 6-ąją šešioliktą kartą rinkomės į Semeliškių miestelio aikštę pagerbti aktyviausius, darbščiausius ir garsinančius savo miestelį Semeliškių seniūnijos gyventojus. Tai šventė, kai suteikiama galimybė įstaigų, visuomeninių organizacijų vadovams, seniūnaičiams pagerbti aktyvius darbuotojus, narius, moksleivius, gyventojus, padėkoti jiems už nuoširdžią, aktyvią veiklą ir apdovanoti padėkomis bei atminimo dovanėlėmis.

Pagerbta 420 Semeliškių seniūnijos gyventojų

Šventėje padėkas teikė Semeliškių seniūnija, „Caritas“, Semeliškių bendruomenė ir Semeliškių bendruomenė „Strėva“, kultūrinių renginių organizatorė, Semeliškių miestelio, Laičių ir Daugirdiškių kaimų seniūnaitės. Seimo narės Editos Rudelienės padėkas visiems nominantams įteikė jos padėjėjas, Elektrėnų sav. Tarybos narys Dovydas Bliujus. Pagerbėme 25 Semeliškių seniūnijos gyventojus, ansamblio „Konkordas“ dalyvius.

Organizuoti renginį, kuriame sveikinami aktyvūs Semeliškių seniūnijos gyventojai, pradėjome 2005 m. Taigi, bendras 2005–2021 m. pagerbtųjų skaičius – 420. Pasak bendruomenės „Strėva“ pirmininko Antano Bielskio, tiek įvertintųjų susikibę rankomis jau galėtų apjuosti visą Semeliškių miestelį.

Padėkos ir atminimo dovanos

Semeliškių seniūnijos seniūnė Loreta Karalevičienė įteikė padėkas ir dovanas Janytei ŽEBRAUSKAITEI už įamžintas akimirkas Semeliškėse vykusių švenčių metu ir Semeliškių vokalinio instrumentinio ansamblio „KONKORDAS“ (vad. Adolfas Blažonis) nariams 5-erių metų kūrybinės veiklos sukakties proga.

Parapijos „Carito“ vadovė Meilutė Rašimienė padėkomis ir atminimo dovanomis apdovanojo Karoliną ŠAREIKAITĘ, Rytį KLIMOVIČ už nuolatinį dalyvavimą „Carito“ organizacijos ir parapijos veikloje. Oną SABALIAUSKIENĘ ir Saulių ČERVOKĄ pasveikino jubiliejų proga.

Semeliškių miestelio seniūnaitė Laima Januševskienė dėkojo Aivarui DRULIUI už nuolatinę pagalbą puoselėjant Semeliškių miestelio grožį.

Daugirdiškių kaimo seniūnaitė Gitana Belė dėkojo Vladislavai KURSEVIČIENEI, garsinančiai savo kūrybą Elektrėnų savivaldybėje. (Šiais metais išleista dar viena jos poezijos knyga „Pro laiko prizmę“.)

Laičių kaimo seniūnaitė Nijolė Ustilienė apdovanojo Rūtą GRABAUSKIENĘ ir 101 metų amžiaus sulaukusią Janę LAZAUSKIENĘ už šilumos ir gėrio skleidimą aplinkiniams, Stanislavą LIUDVINAVIČIENĘ už dalyvavimą projektinėje veikloje.

Bendruomenės „Strėva“ pirmininkas Antanas Bielskis padėkomis ir dovanėlėmis apdovanojo Stanislavą LIUDVINAVIČIENĘ už nuolatinę pagalbą kovoje su COVID-19 pandemija ir Valentiną RADVILIENĘ už sutikimą festivalio „Nuo Lauryno iki Roko“ šventę organizuoti jos žemės valdose. Tarybos narys Dovydas Bliujus Stanislavai LIUDVINAVIČIENEI perdavė ir mero Kęstučio Vaitukaičio dovaną ir padėką už didelį indėlį į mūsų gyventojų vakcinaciją.

Semeliškių bendruomenės pirmininkė Rita Buividavičienė jubiliejaus proga pasveikino aktyvią bendruomenės narę Oną SABALIAUSKIENĘ.

Kultūrinių renginių organizatorė Silvija Bielskienė dėkojo tautodailininkei Jurgitai JANKAUSKAITEI, Elektrėnų sav. „Kultūros šviesulys 2020“ nominantei, už grožio puoselėjimą Elektrėnų savivaldybėje. (Jos darbų paroda vyko aikštėje.) Už nuolatinę pagalbą ruošiantis renginiams dėkojo Jurgitai SUCHOCKIENEI ir Česlovui VAICIEKAUSKUI.

Iškilmingame renginyje koncertavo žymus Lietuvos atlikėjas Steponas Januška. Kartu su žiūrovais ir atlikėju 21 val. sugiedojome „Tautišką giesmę“.

Džiaugiamės ir didžiuojamės jumis, mūsų žiburėliai! Švieskite, šildykite, garsinkite mūsų seniūniją! Siekite savo svajonių ir būkite laimingi!

Silvija BIELSKIENĖ<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų