Technologijos

2022 m. balandžio 26 d.

Lemputės visada suteikia namams jaukumo ir šiltumo, todėl jas dažniausiai pasikabiname ne tik esant kalėdiniam laikotarpiui. Tam, kad jaukią atmosferą sukurtumėte ne tik vidinėje, bet ir išorinėje namų dalyje, reikėtų pagalvoti apie lauko lemputes. Jomis galima papuošti ne tik patį namą, bet ir namo kiemą, terasą ar net padaryti lempučių kelią, kad vakare būtų lengviau orientuotis kieme.

...
2022 m. balandžio 26 d.

Led šviestuvą su saulės baterija turėtų įsigyti kiekvienas, kuris nori ne tik ekonomiško šviesos šaltinio, bet ir išskirtinės dekoro detalės. Ar žinote, kokios yra šių šviestuvų rūšys ir kokiais privalumais jie pasižymi?

...
2022 m. balandžio 22 d.

Jeigu neturite vietos kur laikyti padangų ir atsibosta kiekvieną sezoną vežti jas į autoservisą pakeitimui, galima tokia paslauga kaip padangų saugojimas. Padangos laikomos "BerivaAuto“ sandėliuose saugiai ir patikimai, Jums nereikės rūpintis dėl vietos ir laikymo bei vežiojimo pirmyn atgal kiekvieną pavasarį ir rudenį. Saugoti padangas autoserviso sandėliuose yra praktiška ir patogu. Skaitykite toliau ir sužinokite apie šią paslaugą....
2022 m. balandžio 22 d.

Reikalingos profesionalios dermatologijos procedūros? "Vivus Sanus“ klinika Panevėžyje pasirūpins visais Jūsų poreikiais ir užtikrins, kad oda būtų jaunatviška bei nepriekaištinga. Klinikoje veikia tiek odontologijos, tiek lazerinių procedūrų moderni įranga, atliekamos pačios įvairiausios gydymo procedūros pagal poreikį. Daugiau apie visa tai sužinosite šiame trumpame straipsnyje.

...
2022 m. balandžio 22 d.

Jeigu ratlankiai kiek susidėvėjo ir prarado savo pirminę formą, nebūtina jų iš karto keisti naujais. Tokiu atveju reikalingas ratlankių lyginimas, kurio pilnai užteks norint vėl mėgautis gražia ratlankių išvaizda bei tinkamu jų funkcionavimu. "BerivaAuto“ specialistai pasirūpins išlyginti ir sutaisyti sugedusius ratlankius, o taip pat suteiks naujų ratlankių pasirinkimą geromis kainomis.

...
2022 m. balandžio 2 d.

Visi, kurie kada nors bandė siuvinėti karoliukais teigia, kad tai magiškas užsiėmimas, nes siuvinėdamas lengvai prarandi laiko nuovoką, o tavo rankose "gimstantis“ kūrinys taip tave įtraukia, kad net negali patikėti, kad iki jo užbaigimo liko vos vienas karoliukas.

...
2022 m. balandžio 2 d.

Ne paslaptis, jog krepšinis yra pati populiariausia sporto šaka Lietuvoje. Jei ir jūs nesate išimtis bei mėgstate žaisti šį žaidimą laisvu laiku, kodėl gi neįsirengus krepšinio aikštelės, kuri būtų visuomet prieinama bei visai šalia jūsų? Žinoma, tam reikalinga turėti pakankamai laisvo ploto savo namų kieme, tačiau jei tai ne problema, šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, kaip įrengti krepšinio aikštelę šalia namų.

...
2022 m. kovo 6 d.

Lempos, lemputės, pakabinami šviestuvai

Nors apie apšvietimą ir jo svarbą namų interjere kalbama vis dažniau ir dažniau, tačiau dar nemaža dalis žmonių, įsirenginėdami savo namus, neskiria jam tiek daug dėmesio, kiek reikėtų. Tai - išties didelė klaida, kadangi netinkamai pasirinktas apšvietimas, gali sukurti visai kitokią, nemalonią atmosferą kambaryje bei net perduoti tam tikrą blogą nuotaiką.
2021 m. lapkričio 7 d.

Rudens sezoną jau labai greitai keis žiema, šildymo sezonas po truputį įsibėgėja, o rekordiškai kylančios sąskaitos skatina gyventojus ieškoti vis naujų būdų sutaupyti. Bet kuriuo atveju, taupymas reikalauja gerų ir užtikrintų sprendimų. Siekiant taupyti šilumą ir turėti mažesnes sąskaitas, reikia ypatingai atkreipti dėmesį į būsto langus. Kodėl?

2020 m. vasario 12 d.

Internetinis pasaulis daugeliui žmonių atrodo labai sudėtingas. Natūralu, kad dažniausiai stengiamasi apsiriboti naršymo galimybėmis, o visus kitus sudėtingus darbus palikti tiems, kurie geriausiai juos išmano. Tokiu atveju galima sutaupyti ne tik daug laiko, tačiau ir jaustis ramiu, kad galiausiai viskas bus atlikta geriausiai. Taip, kaip labiausiai patinka Google robotams ir tuo pačiu taip, kaip labiausiai patinka žmonėms, kurie naršo.

2016 m. liepos 3 d.
"Dabar jau neįsivaizduojama, kad kažkada programos kodas būdavo rašomas ant popieriaus, naudojant tik vienetukus ir nuliukus, ir tik tada perkeliamas į skaičiavimo mašiną“, - šypsosi Vytautas Bukšnaitis, daugiau nei du dešimtmečius dėstantis Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultete (KTU IF).
2016 m. birželio 22 d.
Dauguma Lietuvos smulkiųjų automobilių importuotojų neturi informacijos apie transporto priemonių gamintojams ir importuotojams nustatytas aplinkosaugines pareigas. Tokias išvadas padarė projekto "Mes rūšiuojam“ Akademija organizatoriai, rengiantys nemokamas paskaitas automobilių vežėjams į Lietuvą.
2016 m. balandžio 28 d.
Didžiausi pasaulio tiltai sveria šimtus tūkstančių tonų - nenuostabu, kad jie atlaiko didžiulę apkrovą. Tačiau savo galimybėmis stebina visame pasaulyje statomi tiltai iš paprastų makaronų - iki 1 kg sveriantys statiniai atlaiko du ar tris šimtus kartų už savo svorį didesnę apkrovą. Kur slypi tiltų statybos paslaptys: konstrukcijose ar statybinėse medžiagose?
2016 m. kovo 13 d.
Prekybos centrai, turgūs, specializuotos maisto produktų parduotuvės mirguliuoja nuo maisto, o greičiau nuo spalvingų pakuočių. Vilioja ne tik spalvomis ir gamtos vaizdais, bet žodžiais: "sveikesniam gyvenimui“, "natūralios tradicijos“, "naminė“, "iš gamtos“, "kaimiška“, "rankų darbo“. Kartais sutinkama ir maistingumo teiginiai "daugiau baltymų“, "mažai riebalų“.
2016 m. sausio 18 d.
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) pratęsė NASA stažuočių konkurso paraiškų pateikimo terminą. Studentai dėl tarptautinių 2016 metų vasaros ir rudens stažuočių NASA mokslinių tyrimų centre galės pateikti prašymus iki š.m. sausio 22 d. 15.15 val. Konkursas buvo paskelbtas praeitų metų gruodžio pabaigoje ir pirminis paraiškų surinkimas vyko iki sausio 12 d.