Vibartoriai: ką naudinga žinoti?

Seksualinio gyvenimo įvairovė - labai svarbi. Eksperimentuodami geriau susipažįstame su savo kūnu, tuo, kas mums teikia malonumą ir tai, kaip jį efektyviau, lengviau pasiekti.

Nors daugeliui seksas, seksualinis gyvenimas yra jautrios ir gana nejaukios temos, apie kurias nemalonu kalbėti garsiai, šiomis dienomis, jos gvildenamos atvirai ir plačiai. Na, o tai, tikrai yra naudinga, kadangi, seksas ir seksualinio gyvenimo niuansai yra neatsiejama, kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Ypač plačiai ir dažnai, šiandien, kalbama apie sekso žaislus, kurių visiškais favoritais, dauguma žmonių, laiko vibratorius. Vibratoriai yra vieni iš plačiausiai naudojamų ir populiariausių sekso žaislų. Jie skiriasi savo dydžiais, dizainais, o taip pat, gali būti ir skirtingų tipų - tad, kiekvienas ir kiekviena gali rasti tokį, kuris labiausiai patenkina turimus norus ir seksualines fantazijas. Šiame straipsnyje aptarsime tai, ką naudinga žinoti apie vibratorius ir kaip išsirinkti tinkamą ir gerą. 

Skirtingos vibratorių rūšys - skirtingiems potyriams 

Dauguma moterų, kadangi, procentaliai vibratorius daugiau ir dažniau naudoja būtent jos, vengia kalbėti apie vibratorius ar kitus sekso žaislus. Tačiau, gėdytis visai nėra ko. Vibratorius yra puikus sekso žaislas padedantis paįvairinti seksualinį gyvenimą, labiau pažinti savo kūną, jo poreikius. Vibratoriai gali būti naudojami tiek išoriniam, tiek vidiniam naudojimui ar net naudojami abiem būdais. Tinkamo pasirinkimas visiškai priklauso nuo to, kokių pojūčių ir potyrių norite bei tikitės. Vienos moterys orgazmą pajaučia tik klitoriniu būdu, tad joms naudingiausia rinktis klitorinį vibratorių. Kitos naudoja standartinius vibratorius, kurie leidžia patirtis naujus potyrius ir dar nebandytą malonumą. Na, o yra ir tokių, kurios nori mėgautis ir klitoriniu ir vaginaliniu stimuliavimu - vienu metu. Dėka skirtingų vibratorių tipų, kiekviena gali rasti tokį vibratorių, kuris labiausiai patenkina turimus poreikius. 

Klitoriniam malonumui ir orgazmui patirti naudojami klitorio vibratoriai, dažnai dar vadinami kulkomis. Šio tipo vibratoriai būna įvairių dydžių ir formų: nuo kompaktiškų kulkos formos vibratorių, kurie imituoja pirštų prisilietimus iki plačių ir didelių vibratorių, kurie yra galingi ir veikia ilgiau. Vieni gali veikti kaip siurbtukai, kiti - yra valdomi nuotoliniu būdu. Tad, pasirinkti tikrai yra iš ko. 

Standartiniai vibratoriai - G taškui ir vaginaliniams malonumams patirti. Tai plačiausiai naudojami ir dažniausiai sutinkami vibratoriai, kurie gali būti įvairiausių formų bei dydžių. Klasikinis, vaginos vibratorius turi šiek tiek lenktą galą, kuris suteikia geresnę G taško stimuliaciją. Kiti, šio tipo, vibratoriai turi tekstūruotą paviršių, būna skirtingų storių. 

Galima rasti ir kombinuotų vibratorių, kurie vienu metu yra naudojami ir vaginaliniam ir klitoriniam malonumui patirti. Tai puikus pasirinkimas moterims, kurios nori intensyvaus ir dar nepatirto malonumo. Negana to, galima rasti ir vibratorių skirtų poroms. Tai puikus žaislas, kuris padės paįvairinti santykius lovoje, įnešti į juos daugiau aistros ir ugnies. Tokie vibratoriai suteikia malonumą ir jai ir jam ir leidžia dar labiau mėgautis seksu. 

Skirtingos vibratorių medžiagos

Naudinga žinoti, kad vibratoriai būna ne tik skirtingų rūšių ir dydžių bei formų, bet ir yra gaminami iš skirtingų medžiagų. Viena iš plačiausiai naudojamų medžiagų, vibratorių gamybai - silikonas. Silikoniniai vibratoriai yra labai malonūs ir saugūs. Juos itin lengva valyti ir dezinfekuoti. Tačiau, juos galima naudoti tik su specialiu lubrikantu, skirtu silikoniniams sekso žaisliukams. Guminiai vibratoriai - minkšti ir gana lankstūs. Dažnai jie imituoja žmogaus odos pojūtį, yra pigesni nei silikoniniai. Tačiau, tiems, kurie turi alergiją lateksui, šių vibratorių rinktis nerekomenduojama. Taip pat, juos sunkiau efektyviai dezinfekuoti. Naudojami ir plastikiniai vibratoriai, kurie yra tvirti ir nelankstūs. Jie puikiai tiks tiems, kurie nori kieto ir tvirto žaislo. Venkite vibratorių, kurie yra gaminami su ftalatais, pavojingais sveikatai. Galiausiai, nepaisant to, kokios medžiagos yra vibratorius, jį labai svarbu tinkamai ir atsakingai prižiūrėti bei valyti, siekiant, kad ant jo nesikauptų bakterijos, sukeliančios įvairias ligas. 

Papildomos ypatybės: nuo galingumo iki nuotolinio valdymo

Naudinga žinoti, kad vibratoriai pasižymi ir skirtingomis ypatybėmis. Visų pirma, jie gali veikti su vienkartinėmis baterijos arba gali būti įkraunami. Pastarieji yra geresnis, ekonomiškesnis pasirinkimas. Dažniausiai, jie būna galingesni, yra lengvai įkraunami ir padeda sutaupyti nemažai pinigų, kuriuos išleistumėte vienkartinių baterijų pirkimui. Taip pat, naudinga žinoti, kad yra vibratorių modelių, kurie gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Tai vibratoriai, kurie yra valdomi pulteliais arba mobiliųjų telefonų programėlėmis. Jie leidžia paįvairinti seksualinį gyvenimą, kadangi, partneris, net nebūdamas namuose ar šalia gali valdyti vibratoriaus veikimą. Žinoma, vibratoriai skiriasi ir savo galingumu, veikimo greičiu. Kuo galingesnis vibratorius, tuo greičiau jis veiks. Tad, į tai naudinga atsižvelgti. 

Norite paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, o galbūt išpildyti turimą seksualinę fantaziją? Vibratorius - puikus pasirinkimas. Itin platų jų asortimentą ir geras kainas rasite varle.lt svetainėje! Šioje svetainėje galima rasti ne tik vibratorių ar sekso žaislų, bet ten parduodami ir įvairūs prezervatyvai, pripučiamos lėlės, seksuali apranga. Tikrai rasite tai, kas padės užkurti ugnį miegamajame!

 

  

 <- Grįžti į atgal