Priemonės antakiams: kaip išsirinkti?

Greičiausiai kiekvienas asmuo sutiktų, jog antakiai yra be galo svarbi veido detalė. Pastarieji iškart prikausto dėmesį, o atitinkamai sutvarkyti gali stipriai pakeisti žmogaus bruožus. Nors šiuos pagražinti galima profesionalo kabinete, ne kiekvienas asmuo tam turi noro, laiko bei pinigų.

Laimei, dabartinėje rinkoje vyraujančios priemonės antakių modeliavimui pasižymi išties didele įvairove. Tad, kaip išsirinkti sau tinkamą variantą? 


Priemonės antakių modeliavimui


Jei tik dabar susidomėjote antakių modeliavimo ypatumais, plačioje rinkoje pasimesti gali būti paprasčiau nei atrodo. Egzistuoja išties daug skirtingų ir be galo naudingų priemonių, tačiau greičiausiai ne visos iš jų Jums yra reikalingos. Tad, pirmiausiai atsižvelkite į savo poreikius, o tuomet imkite ieškoti geriausio produkto. Visgi, populiariausiomis prekėmis vis dar išlieka pincetas, antakių pieštukas ir šešėliai. Tačiau, galite ieškoti ir kitokių koregavimui, dažymui ar laminavimui skirtų produktų. 


Antakių modeliavimo eiga


Susitvarkyti antakius namuose nėra taip paprasta, kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ne veltui daugelis žmonių verčiau praveria specialistų kabinetų duris, savo veidą patikėdami būtent į pastarųjų rankas. Kita vertus, gražiai modeliuoti antakius tikrai įmanoma ir patiems, tačiau reikės įdėti šiek tiek pastangų. Pirmiausiai, įsigykite išties kokybiškas priemones. Tuomet – pastaruosius patepkite ilgalaikiais dažais arba paprastu pieštuku. Suformuokite norimą įvaizdį ir imkite pešioti nereikalingus plaukelius. Pastaruosius išrauti reikėtų būtent augimo kryptimi. Visgi, elkitės atsargiai ir netyčia neišpešiokite šių daugiau nei norėtumėte. Atminkite, jog dabartinė rinka siūlo net keletą skirtingų metodų, kaip galite išrauti nereikalingus plaukelius. Nors populiariausiu variantu vis dar išlieka pincetas, šansą galite suteikti ir specialioms žirklėms ar procedūrai vašku.  

Kokios formos antakiai tinka būtent Jums?


Išsirinkti tinkamą antakių formą yra be galo svarbu. Kitu atveju, galite neišryškinti pačių gražiausių savo veido bruožų ir šiek tiek nusivilti galutiniu rezultatu. Visgi, egzistuoja bendrosios gairės, į kurias galite atsižvelgti, norėdami pasiekti geriausią įmanomą variantą. Iš esmės, viskas priklauso nuo Jūsų veido formos. Pavyzdžiui, trikampiam veidui labiau tinka kiek apvalesni, o stačiakampiam – tiesesni antakiai. Rombo formos atstovės turėtų pasirinkti kiek aštresniais kampais pasižymintį variantą. Apvaliam veidui itin tinka šiek tiek kylantys, o vėliau nusileidžiantys antakiai. Kvadratiniam – ryškesnę pradžią turintys ir kiek aukštesne kreive pasižymintys variantai. Antakius modeliuoti lengviausia ovalios veido formos atstovėms – šioms tinka itin įvairūs sprendimai. Tačiau, jeigu viskas skamba kiek per sudėtingai, galbūt bent vieną kartą apsilankykite profesionalo kabinete. <- Grįžti į atgal