Per purvą į darnią komandą

Šių metų rugpjūčio 9 dieną Pamusės kaime (Širvintų rajone) įvyks jau ketvirtasis ekstremalus bėgimas pelkėmis „Bebro kelias 2015“. Organizatoriai džiaugiasi, kad entuziastų, nebijančių mesti sau iššūkį, kasmet sulaukia vis daugiau. Ypač džiugina tai, kad šis bėgimas tampa ne tik nuotykiu dalyviams, bet ir renginiu, vienijančiu bei motyvuojančiu įmonių kolektyvus.

Viena iš tokių įmonių, metusių „Bebro kelio“ iššūkį savo darbuotojams, yra informacinių technologijų kompanija Baltic Amadeus, bėgimui jau užregistravusi net 28 savo darbuotojus. Įmonė savo entuziastingam ir aktyviam kolektyvui jau antrus metus iš eilės skelbia sportines varžybas, pasiūlydama per metus sudalyvauti bent penkiolikoje rungčių, kurias įveikus laukia įspūdingi  prizai. „Įkvepia jau pats renginio šūkis „Išsipurvink pelkėje - tapk švaresnis viduje!“. Energijos ir noro eiti į priekį, tobulėti, išbandyti dar nebandytus dalykus iš mūsų neatimsi. Tikiu, kad šis bėgimas bus dar vienas įdomus nuotykis darbuotojams, kuris, kaip ir visi kiti iššūkiai, akivaizdžiai vienija kolektyvą, stiprina jų sveikatą, ugdo valią, o tai kuria pridėtinę vertę ir duoda teigiamų rezultatų ir kasdieninėje veikloje. Sporte, kaip ir darbe, reikalingas nuoseklus planavimas, pasiruošimas, užsispyrimas. Visi įmonėje vykstantys procesai paremti komandiniu darbu, todėl gebėjimas suprasti komandos draugus, įsiklausyti į jų poreikius – itin vertingas ir į tai tikrai verta investuoti”, - pasakojo įmonės marketingo vadovas Darius Dužinskas.
„Šiais metais vyksiančiame bėgime, kiekvienas dalyvis galės rinktis vieną iš dviejų – 5 arba 10 km – trasų, kurios vingiuoja per pelkę. Trasose ekstremalų lauks 20 įvairiausių kliūčių, taip pat bus paruošta atskira trasa vaikams. Pernai bėgime sulaukėme per 650 dalyvių, šiemet jų planuojame sulaukti dar daugiau“, – kalbėjo ,,Bebro kelias” organizatorius Martynas Preikšaitis.
Visiems, kurie nori iššūkių ir nuotykių, renginio organizatoriai siūlo sakinyje „Dalyvauti negalima nedalyvauti“ padėti kablelį teisingoje vietoje ir rugpjūčio 9 dieną Pamusės kaime (Širvintų rajone) susitikti prie starto linijos.
 
Brigita Karpenkaitė, UAB "Baltic Amadeus"<- Grįžti į atgal