Sveikata

2023 m. gegužės 29 d.
2023-05-19 Elektrėnų bibliotekoje vyko švietėjiškas renginys ,,Cukrinio diabeto prevencija. Išgirsti - sužinoti - padėti“.
2023 m. kovo 21 d.

VšĮ Elektrėnų ligoninė ieško gydytojo anesteziologo-reanimatologo, medicinos gydytojo ir vidaus ligų gydytojo darbui draugiškoje, saugioje ir ramioje aplinkoje nuostabios gamtos apsuptyje Elektrėnuose.

2023 m. kovo 7 d.
Aš, Karolina, kartu su mama Roberta, atidarėme gėlių saloną FLORISA Elektrėnuose adresu: Rungos g. 2-3. Tai jau antroji mūsų parduotuvė. "Robertos“ gėlių salonas Kaišiadoryse, Gedimino g. 109 - pirmoji mūsų parduotuvė. Gėlėmis prekiaujame jau 18 metų, todėl žinome klientų poreikius - norėdami pradžiuginti juos, stengiamės sukurti kaskart vis kitokias puokštes, skirtas įvairių švenčių progoms.
2023 m. kovo 7 d.
"MediCA klinika“ tinklas, vienijantis daugiau nei trisdešimt šeimos sveikatos klinikų visoje šalyje, keičia pavadinimą ir tampa "InMedica“. Nuo šiol pacientai reikalingas šeimos medicinos paslaugas galės gauti daugiau nei šešiasdešimtyje "InMedica“ klinikų visoje Lietuvoje.
2023 m. vasario 23 d.

Dantų implantavimas šiandien yra vienas pažangiausių ir dažniausiai pacientų pasirenkamų būdų, padedančių atkurti prarastus dantis. Į Vilniuje įsikūrusius odontologijos centrus "Jelendenta“ atvykstantys pacientai dažnai pasakoja, kad juos neramina daugybė klausimų apie dantų implantus, jie svarsto, ar galės gyventi ir jaustis kaip įprastai, kokią įtaką tai turės jų gyvenimo kokybei.

2022 m. gegužės 25 d.
Greičiausiai kiekvienas asmuo sutiktų, jog antakiai yra be galo svarbi veido detalė. Pastarieji iškart prikausto dėmesį, o atitinkamai sutvarkyti gali stipriai pakeisti žmogaus bruožus. Nors šiuos pagražinti galima profesionalo kabinete, ne kiekvienas asmuo tam turi noro, laiko bei pinigų. ...
2022 m. gegužės 25 d.
Tinimas - problema, su kuria susidūręs yra kone kiekvienas. Turbūt geriausiai tinimus matome po traumų. Tačiau apie tai, kas tiksliai juos sukelia, ką jie reiškia ir kokie tinimai turėtų versti nerimauti - žinome mažai.
2022 m. balandžio 2 d.
Seksualinio gyvenimo įvairovė - labai svarbi. Eksperimentuodami geriau susipažįstame su savo kūnu, tuo, kas mums teikia malonumą ir tai, kaip jį efektyviau, lengviau pasiekti.
2021 m. rugsėjo 23 d.

Lietuva įvardijama kaip Europos Sąjungos šalis, pasižyminti didžiausiu savižudybių skaičiumi, tačiau pastaruosius kelerius metus situacija šalyje gerėja. Stiprėjantis įstaigų ir specialistų, teikiančių pagalbą savižudybės grėsmę patiriantiems asmenims, tinklas savivaldybėse, nacionaliniu lygmeniu daromi sprendimai ir iniciatyvos, jau duoda pozityvių rezultatų. Bendromis pastangomis siekiama, kad kiekvienas, atpažinęs savižudybės grėsmės ženklus, nukreiptų krizę patiriantį žmogų pagalbos.

...
2020 m. spalio 2 d.

Ūkininkams sėkmingai atlaikyti konkurenciją ir padidinti savo pajamas vien praktinės darbo patirties nepakanka - būtina taikyti naujausias mokslo žinias, įvaldyti inovacines technologijas. Todėl labai svarbu išnaudoti didelį šalies mokslininkų bei specialistų potencialą. Nuo rugsėjo 1. iki spalio 30 d. priimamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos (KPP) priemonės "Žinių perdavimas ir informavimo veikla“ veiklos sritį "Parama parodomiesiems projektams

...
2020 m. vasario 12 d.
Augantis kavinių tinklas parodo, kokie aistringi kavos mėgėjai esame ir kokia įvairi yra kavos kultūra. Atsiranda vis daugiau vietų, kur galima rasti naujų kavos skonių.
2016 m. liepos 3 d.
Ar galite apibūdinti jausmą, kuris apima perpildytame autobuse ar parduotuvėje užuodus nosį riečiantį prakaito kvapą? Kiekvienas iš mūsų turime savo specifinį kvapą.
2016 m. birželio 22 d.
"Žaliosios knygų akcijos“ rengėjai pasirūpins, kad Kauno klinikų laukiamuosiuose ir kitose erdvėse būtų įrengtos mini bibliotekos. Jose esančias knygas galės skaityti tiek stacionare besigydantys, tiek konsultacijų pas specialistus atvykę pacientai.
2016 m. birželio 9 d.
Apie plaukimo naudą vaikams daugelis yra girdėję - fizinis kūno lavinimas, gerinama koordinacija ir ištvermė, minimali traumų tikimybė.
2016 m. balandžio 29 d.
Lietuvos moterys dėmesio intymiai higienai skiria nemažai, tačiau neretai šis dėmesys būna labiau žalingas nei naudingas. Dailiosios lyties atstovėms apie intymių vietų higieną šiandien prieinama galybė informacijos, ypač internete.