„Žalgirio“ žaidynėse Palangoje SK „Centauras“ krepšininkai pasipuošė bronzos medaliais

Rugsėjo 18–19 dienomis Palangoje finišavo Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ žaidynių finalinės krepšinio, tinklinio ir futbolo varžybos, kuriose rungtyniavo daugiau kaip 400 sportininkų. Dvi dienas rungtyniavo geriausios draugijos žaidimų komandos. Stipriausioms komandoms įteiktos taurės, o žaidėjams – aukso, sidabro ir bronzos medaliai.

Komandos rungėsi miestų ir rajonų grupėse. Teisę dalyvauti finalinėse varžybose reikėjo išsikovoti. Norint patekti į finalines varžybas, reikėjo įveikti atrankos barjerą – vyko zoninės varžybos ir tik pačios stipriausios komandos pateko į finalą.

Į finalines varžybas miestų grupėje daugiausia ekipų (7) delegavo vilniečiai. Kaunui atstovavo 5, Alytui ir Marijampolei – po 4 komandas. Tarp rajonų po 3 ekipas turėjo Kauno ir Klaipėdos rajonai, 1 SK „Centauras“ krepšinio komanda atstovavo ir Elektrėnų miestui.

Kaip teigė „Žalgirio“ prezidentas Algis Bronislavas Vasiliauskas, šios žaidynės – tradicinis tęstinis renginys ir pats svarbiausias draugijos varžybų kalendoriuje. Mūsų žaidynės – tai vienas iš daugelio draugijos renginių, bet pats reikšmingiausias ir svarbiausias. Kiekviena nevyriausybinė sporto organizacija turi savo kertines varžybas, skirtingas nuo kitų organizacijų savo rengimo laiku, vieta, sporto šakų skaičiumi. Mūsų draugija pagrindinį dėmesį skiria ne jaunimui, moksleiviams ar darželinukams, o suaugusiems žmonėms, kuriems būtina darbo jėgos reprodukcija. Manau, kad atliekame naudingą darbą valstybei ir verslui. Žmogus per fizinį aktyvumą atgauna savo potencialą, jėgas, sustiprina protinius gebėjimus.

Organizatoriai žaidynėse dalyvavusioms komandoms apmokėjo kelionę, nakvynę ir maitinimąsi. Finalinės varžybos pasižymėjo ypač atkakliomis kovomis, netrūko ir emocijų, dramų, džiaugsmo ašarų ir pralaimėjimo atodūsių.

Sveikiname Elektrėnų sporto klubo krepšinio komandą „Centauras“ ir trenerį Vidmantą Pupininką „Žalgiriados“ žaidynėse rajonų grupėje laimėjus garbingą 3-iąją vietą (1-ąją laimėjo Lazdijų, 2-ąją vietą – Utenos komandos) ir linkime tolimesnės sėkmės!

„Elektrėnų žinių“ informacija<- Grįžti į atgal