Vievio miesto aikštėje – rudens mugė

Penktadienio popietę Vievio miesto aikštėje nusidriekė susirinkusių ir sugūžėjusių amatininkų, gardėsių gamintojų eilės. Jų prekystaliai lūžo nuo įvairiom spalvom išmargintų ir iš tolo kvepiančių gardumynų. Rankomis gamintų, siuvinėtų ar išdrožtų dirbinių. Prasidėjo kasmetinė rudens mugė. Nors buvo lietinga ir žvarbu, mums netrūko geros nuotaikos ir linksmų veidų.

Šventę, savo gražiais rudeniniais sveikinimo žodžiais, atidarė Vievio miesto seniūnas Zenonas Pukėnas, Vievio kultūros centro direktorė Audronė Stepankevičiūtė ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Vilkauskas.

Kad mugės džiaugsmai būtų dar smagesni, kad kojos pačios imtų kilnotis, o gerklės reikalautų troškulį numalšinti, kad viskas aplinkui suktųsi, judėtų, spurdėtų, kasmetinę šventę papuošė koncertinė programa. Šventinį koncertą pradėjo ir į šokių sūkurį kvietė linijinių šokių kolektyvas „VievioLin“ (vadovė Nijolė Anskaitienė), susirikusiems dainas dovanojo choras „Jevaras“ (vadovas Jeronimas Milašauskas) ir, žinoma, skambią muzikinę programą dovanojo kaimo kapela „Pylimėlis“ (vadovė Ona Nenartavičienė). Ir nesvarbu, kad viskas vyko vėsią ir lietingą popietę, vieviečiai ir miesto svečiai puikiai leido laiką rudens mugėje.

Mugės metu galima buvo ne tik įsigyti gražių dirbinių, bet ir paskanauti šeimininkių užauginto derliaus. Savo daržo grožybėmis mus lepino daugybė bendruomenių ir draugijų. Pasigrožėti įspūdingais meno kūriniais kvietė Vievio meno mokyklos piešinių ir skulptūrų ekspozicija. Dėkojame visiems už puikius darbelius, kurie puošė rudens mugę.

Vievio kultūros centro informacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų