Pinigai, mokesčiai

2014 m. birželio 9 d.
Praėjusiais metais 100 didžiausių įmonių, įstaigų ir organizacijų į Valstybinio socialinio draudimo fondą sumokėjo 88,1 mln. Lt socialinio draudimo įmokų daugiau nei 2012 m.
2014 m. birželio 5 d.
Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau — VMI) informuoja, kad gegužės 20 d. VMI interneto puslapyje www.vmi.lt startavo naujas skyrius "Euras ir mokesčiai" (Apie VMI -> Veikla -> Euras ir mokesčiai), o atsakyti į visus klausimus apie mokesčių pakeitimus įsivedus eurą pasirengę ir Mokesčių informacijos centro 1882 konsultantai.
2014 m. birželio 4 d.
Europos Komisija šiandien (06-04) paskelbė 2014 m. konvergencijos ataskaitą, kurioje vertinamas 8 valstybių narių pasirengimas įsivesti bendrą valiutą. Šios šalys padarė skirtingą pažangą siekdamos įsivesti eurą. Iš jų išsiskiria konvergencijos kriterijus atitinkanti Lietuva.
2014 m. birželio 2 d.
Europos Komisija pradėjo vykdyti naują programą "ES verslo keliai“, skirtą padėti ES bendrovėms, ypač mažoms ir vidutinio dydžio, siekiančioms pradėti ar plėtoti savo veiklą Pietryčių Azijoje. 40 ES bendrovių, sėkmingai įveikusių atrankos etapą, dalyvaus vienos savaitės trukmės verslo misijose, kurių metu susitiks su svarbiais kolegomis Singapūre, Malaizijoje ir Vietname.
2014 m. birželio 2 d.
Gegužės 15 d. Ūkio ministerijoje vykusiame susitikime su verslo organizacijų, valstybės institucijų ir akademinės visuomenės atstovais buvo diskutuota apie aktualius siūlymus Įmonių bankroto įstatymo pakeitimui.
2014 m. gegužės 29 d.
Fizinių asmenų bankroto bylose besispecializuojantis advokatas Gediminas Žlioba sako, kad dažniausiai į jį pagalbos kreipiasi verslininkai arba žmonės nesugebantys grąžinti paskolų būstui.
2014 m. gegužės 6 d.
Įsivaizduokite, kad būsto paskolos pasiūlymą jūs galite gauti ne tik iš Lietuvos
komercinių bankų, bet ir iš Jungtinės Karalystės ar Prancūzijos banko. Dar daugiau -
pasiūlymai bus pateikiami standartine forma, kad galėtumėte aiškiai matyti skirtumus
ir lengvai išsirinkti geriausią. Sunku patikėti? Netrukus tokią galimybę turėsime ir
Lietuvoje.
2014 m. gegužės 6 d.
Artėjant euro įvedimui vienas labiausiai Lietuvos gyventojus dominančių klausimų - kaip užtikrinti, kad verslininkai nepiktnaudžiautų perskaičiuodami prekių ir paslaugų kainas. Dauguma šalies gyventojų kaip efektyviausias priemones įvardina sąžiningą verslininkų elgesį, pažeidėjų viešinimą ir kainų stebėjimą, rodo Lietuvos vartotojų instituto atliktas reprezentatyvus visuomenės nuomonės tyrimas.
2014 m. gegužės 2 d.
Trečiadienį Vyriausybės pasitarime iš esmės pritarta vykdomosios valdžios sistemoje veikiančių mažų įstaigų, kuriose dirba iki 20 darbuotojų, skaičiaus mažinimui, jungiant panašias funkcijas atliekančias įstaigas ir centralizuojant bendrųjų funkcijų atlikimą.
2014 m. balandžio 28 d.
Verslas vis mažiau toleruoja nelegalų atlyginimo mokėjimą, tačiau skaičius gyventojų, kurie oficialiai gauna mažesnes pajamas nei minimalus atlyginimas, tebėra didelis.
2014 m. balandžio 25 d.
Dr. Laura Šalčiuvienė Lankasterio universitete (Jungtinė Karalystė) dėsto marketingą, savo patirtimi dalinasi ir su Kauno technologijos universiteto (KTU) studentais.
2014 m. balandžio 25 d.
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė balandžio 25 d. grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Šilumos ūkio įstatymo pataisas, kurios leidžia daugiabučiuose iš naujo įsigalėti grobuoniškas kainas diktuojantiems šilumos monopolininkams.
2014 m. balandžio 24 d.
Silpnaregiai su viltimi laukia euro įvedimo: ar prekybininkai atsižvelgs į pageidavimą aiškiau ženklinti prekių kainas? Geriausių ir blogiausių kainų etikečių dešimtukas.
2014 m. balandžio 22 d.
Jei jūsų paklausčiau, ar norite, kad kiltų kainos, kad dar daugiau reikėtų mokėti už šildymą, elektrą ir vandenį, už pieną, mėsą ir bulves, ką jūs pagalvotumėte? Erzinu, provokuoju, nusišneku? Ką begalvotumėte, bet faktas yra toks - tuo metu kai dauguma lietuvių baiminasi, kad kitais metais įvedus eurą kainos pakils, Europos politikai sprendžia visai priešingą "problemą“kainomis. Juos neramina mažiausia infliacija per pastaruosius ketverius metus ir nebeveikiantys tr...
2014 m. balandžio 17 d.
Vienai dviejų didžiausių Europoje parketo ir kietmedžio grindų gamybos grupių "Bauwerk Boen Group“ priklausančios gamyklos "BOEN Lietuva“ darbuotojų skaičius pernai išaugo 28,6 procento - nuo 756 iki 972 darbuotojų 2013 metų pabaigoje. Kietaviškių kaime, Elektrėnų savivaldybėje, įsikūrusi įmonė planuoja ir toliau plėstis. Šiemet žadama sukurti dar maždaug 200 naujų darbo vietų. Darbuotojų skaičius padidės dar 21 procentu, o metų pabaigoje įmonėje dirbs apie 1180 darbuotojų.