Sulaikytas už narkotikų platinimą nuteistas ir ieškotas M. Dirvanauskas

Šių metų sausio 21 d. Elektrėnų policijos pareigūnai sulaikė ir įkalino už narkotinių medžiagų platinimą nuteistą ir nuo 2012 m. lapkričio mėnesio ieškotą M. Dirvanauską.

2010-06-21 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnai sulaikė M. Dirvanauską, kurio automobilyje rado kanapių, o namuose – kanapių ir kokaino.
Dėl šios nusikalstamos veikos Elektrėnų PK buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – BK) 260 str. 1 d. Tyrimo metu Trakų rajono apylinkės teismas M. Dirvanauskui skyrė kardomąją priemonę – suėmimą, tačiau Vilniaus apygardos teismo teisėjas, išnagrinėjęs įtariamojo skundą, panaikino Trakų teismo nutartį ir suimtąjį paleido, patikėjęs pasižadėjimais, kad šis netrukdys procesui ir nesislėps nuo teisėsaugos institucijų.
Trakų teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, nustatė, kad M. Dirvanauskas, turėdami tikslą parduoti, neteisėtai įgijo, laikė ir gabeno narkotines medžiagas bei jas pardavė, taip padarė šešias nusikalstamas veikas. Ištyręs ikiteisminio tyrimo ir teisminio bylos nagrinėjimo metu surinktus įrodymus, teismas pripažino M. Dirvanauską kaltu padarius nusikaltimus, numatytus BK 260 str. 1 d., ir priėmė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo teisiamajam paskyrė laisvės atėmimo bausmę ketveriems metams.
Teismui priėmus nuosprendį, M. Dirvanauskas pasislėpė nuo teisėsaugos. 2012 m. lapkričio mėn. buvo paskelbta jo paieška.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK inf.<- Grįžti į atgal