Šiaurės šalių literatūros savaitė. Skaitėm ir svajojom

Šiaurės šalių literatūros savaitė tęsia tradiciją ir suteikia galimybę prisidėti prie garsinio skaitymo puoselėjimo. Dalyvauti gali visi – vaikai, jaunimas, suaugusieji. Kiekvienais metais Šiaurės šalių literatūros savaitė vis kitokia. Šiemet – svajonių ir ilgesio tema. Skaitymams parinktos knygos iš Alandų salų, taip siekiant prisidėti prie regiono autonomijos šimtmečio paminėjimo.

Šiaurės šalių literatūros savaitės renginiuose bibliotekoje dalyvavo Semeliškių gimnazijos ketvirtokai ir trečiokai. Skaitėme ištraukas iš Karin Erlandsson knygos „Perlų ieškotoja“. Tai istorija apie Mirandą, kuri ieško paslaptingojo brangakmenio. Pasak legendos, radęs tą brangakmenį žmogus niekada nebejaus ilgesio. Taip pat gilinome žinias apie Alandų salas.

Vėliau vaikai atliko kūrybines užduotis, susijusias su svajonėmis. Vaikai turi tiek daug svajonių. Jos yra tokios ypatingos, nepaprastos...

Trečiokai papuošė medį savo svajonėmis, o ketvirtokai piešė iliustracijas savosioms. Mokiniai darbelius pristatė draugams. Ketvirtokai taip pat žaidė žaidimą „Ar pažįsti draugą?“. Šurmulio ir gerų emocijų netrūko.

Pasidžiaugti mokinių sukurtais darbais galite Semeliškių bibliotekoje iki lapkričio pabaigos.

 

V. Venskutonienė,

Semeliškių filialo vyriausioji bibliotekininkė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų