ESSC sportininkų pasirodymas Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate

2022 m. liepos 1–3 dienomis Trakuose, ant Galvės ežero, vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Jame varžėsi patys stipriausi Lietuvos sportininkai – irklavimo elitas, kadangi varžybose buvo vykdoma atranka į Pasaulio čempionatą.

Čia dalyvavo 4 Elektrėnų savivaldybės Sporto centro auklėtiniai: Artūras Golovač, Dainius Medekša, Adas Stefanovič ir Lukas Kybartas. Jau pirmą varžybų dieną mūsų irkluotojai pasiekė labai gerų rezultatų – Artūras 500 m nuotolyje iškovojo du medalius – dviviete kanoja sidabro ir keturviete aukso medalį. Dainius ir Adas keturviete kanoja iškovojo du sidabro medalius. Antrą varžybų dieną mūsų sportininkai vėl skynė laurus: 1 000 m nuotolyje iškovoti 5 medaliai – Artūras irkluodamas dviviete ir keturviete kanoja užėmė dvi 1-as vietas, Dainius, Adas ir Lukas, irkluodami keturviete kanoja, laimėjo tris bronzos medalius.

Trečią dieną varžybos vyko 200 m ir nuotolyje – tai sprinto rungtis. Tai daugiausia dėmesio susilaukusi rungtis, labiausiai traukianti žiūrovus. Čia Artūras dviviete ir keturviete kanoja iškovojo 2 sidabro medalius, o Dainius – bronzos medalį.

Čempionato metu iškovota 13 medalių: 3 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos, iš kurių net 6 – Artūro.

Aš, kaip treneris, labai norėčiau padėkoti Elektrėnų savivaldybės Sporto centrui, kuris prisideda prie mūsų auklėtinių aukštų rezultatų.

 

Ovidijus Manomaitis,

baidarių ir kanojų treneris<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų