Kultūra, švietimas, sportas

2014 m. liepos 3 d.
Per pirmąjį 2014 metų pusmetį Lietuvoje kilo 8399 gaisrai. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, jų skaičius išaugo 18,7 proc. Gaisruose žuvo 66 žmonės (pernai per tą patį laikotarpį - 88), iš jų 1 vaikas (0), o 112 gyventojų (132) patyrė traumų. Šiemet kilo 7 gaisrai, kuriuose žuvo po 2 žmones, o 3 gaisrai pasiglemžė po 3 gyvybes. Tai pats mažiausias per vienuolika metų žuvusiųjų gaisruose skaičius.
2014 m. birželio 17 d.
Lankydamiesi Lukiškių tardymo izoliatoriuje kalėjime ir Vilniaus pataisos namuose Skandinavijos ir Baltijos šalių ombudsmenai susipažino su Lietuvoje veikiančiomis sulaikymo ir įkalinimo įstaigomis bei stebėjosi jų gausa.
2014 m. birželio 16 d.
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per praėjusią savaitę (2014 m. birželio 6-12 d.), pirminiais duomenimis, Lietuvoje užregistruoti 87 eismo įvykiai.
2014 m. birželio 13 d.
Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, turėdami duomenų apie rengiamą kiaušinių vagystę iš Vievio paukštyno ir siekdami užkardyti šią nusikalstamą veiką, bendradarbiaudami su bendrovės administracija, pasiruošė operacijai.
2014 m. balandžio 15 d.
Lietuvos kriminalinės policijos biuras pakartotinai įspėja, kad plinta kompiuterinis virusas, kuris skirtas apgaule išvilioti pinigus iš kompiuterių vartotojų prisidengiant Lietuvos teisėsaugos įstaigų vardu.
2014 m. balandžio 10 d.
Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai, turėdami duomenų, kad Beižionių seniūnijoje prekybą vykdančioje autoparduotuvėje galima įsigyti kontrabandinių rūkalų, šių metų kovo 31 d. suorganizavo policinę operaciją informacijai patikrinti.
2014 m. vasario 25 d.
Vis daugiau gyventojų daiktų įsigyjant internetu, Lietuvos paštas atkreipia dėmesį, kad daugėja ir įvairių sukčiavimo atvejų, kai pardavėjai paštu atsiunčia menkaverčius daiktus, o ne užsakytas prekes.
2014 m. vasario 10 d.
Vasario 1 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau - Elektrėnų PK) patrulių būrio pareigūnai gavo pranešimą, kad po kaimą važinėja automobilis "Audi A6“, kurio vairuotojo gali būti neblaivus.
2014 m. vasario 7 d.
Atšalus orams vis dažniau pastebime vairuotojų bandymus savo jėgas išbandyti ant užšalusių vandens telkinių. Deja, neretai tai sukelia sunkias pasekmes, be to - užtraukia administracinę atsakomybę.
2014 m. sausio 29 d.
Lietuvos Respublikos nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys CERT-LT apibendrina 2013 metų veiklos rezultatus. CERT-LT 2013 metais ištyrė 25 337 incidentus pagal iš Lietuvos elektroninių ryšių paslaugų teikėjų, užsienio CERT tarnybų, atliekančių tarptautinius incidentų tyrimus, ir iš Lietuvos interneto naudotojų gautus pranešimus apie incidentus elektroninėje erdvėje. Palyginti su 2012 metais (21 416 pranešimų), pranešimų buvo gauta 18 procentų d...
2014 m. sausio 28 d.
2014 m. sausio 27 d. Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau - Kauno AVMI) perspėja gyventojus dėl naujo telefoninių sukčių sumanyto pinigų išviliojimo būdo. Savaitgalį Kaune užfiksuotas atvejis, kuomet mokesčių inspektoriumi prisistatęs telefoninis sukčius iš kaunietės tikėjosi išsivilioti "baudą" už laiku nepateiktą deklaraciją, susijusią su būsimu euro įvedimu.
2014 m. sausio 24 d.
Visada didelį rezonansą visuomenėje sukelia be žinios dingę asmenys, ypač vaikai. Vilniaus aps. vyr. policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariatas (toliau - Elektrėnų PK) tokiais atvejais paiešką pradeda nedelsdamas, sutelkiamos visos įmanomos pareigūnų pajėgos, siekiant padėti į nelaimę galbūt patekusiam asmeniui.
2014 m. sausio 24 d.
Šių metų sausio 21 d. Elektrėnų policijos pareigūnai sulaikė ir įkalino už narkotinių medžiagų platinimą nuteistą ir nuo 2012 m. lapkričio mėnesio ieškotą M. Dirvanauską.
2014 m. sausio 17 d.
Lietuvos kriminalinės policijos biuras įspėja, kad artimiausiu metu gali paplisti kompiuterinis virusas, kuris skirtas apgaule išvilioti pinigus iš kompiuterių vartotojų prisidengiant Lietuvos teisėsaugos įstaigų vardu.
2014 m. sausio 16 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6050 galite teikti informaciją apie pastebėtas nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus bei policijos pareigūnų neteisėtus veiksmus.