Kultūra, švietimas, sportas

2015 m. gruodžio 18 d.
Praėjusią savaitę, gruodžio 7-13 dienomis, Lietuvos kaip ir daugelio Europos šalių policijos pareigūnai vykdė transporto priemonių vairuotojų blaivumo patikrinimus, t. y. dalyvauta Europos kelių policijos tinklo TISPOL inicijuotoje prevencinėje priemonėje.
2015 m. lapkričio 9 d.
Dėl modernios ir greitos interneto infrastruktūros Lietuva yra naudojama kaip atakos bazė kitoms valstybėms, įspėja kibernetinio saugumo ekspertai. Tuo pačiu išvystyta infrastruktūra ir geografinė padėtis suteikia geras galimybes mūsų šalyje plėtoti kibernetinės gynybos pramonę.
2015 m. lapkričio 9 d.
Kelių eismo taisyklių, patvirtintų LR Vyriausybės 2002 m. gruodžio 11 d. nutarimu Nr. 1950 (nauja 2014-10-3 redakcija Nr. 1086), 230 punkte nustatyta, kad nuo lapkričio 10 d. iki kovo 31 d. draudžiama eksploatuoti motorines transporto priemones ir priekabas su vasarinėmis padangomis.
2015 m. lapkričio 2 d.
Lapkričio 9 d. Kauno apygardos teismas tikisi pradėti nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje buvęs VšĮ "Nemuno žiedas“ direktorius Eduardas Jakas kaltinamas tuo, kad būdamas Kūno kultūros ir sporto departamento įsteigtos įmonės vadovu, turėdamas tikslą įgyti valstybės biudžeto lėšas sukčiaujant PVM apskaičiavimo ir sumokėjimo srity, veikdamas su kitų įmonių vadovais, klastojo PVM sąskaitas-faktūras, apgaulingai tvarkė apskaitą ir taip pasisavino svetimą turtą.
2015 m. lapkričio 2 d.
Prieš kelias savaites Marijampolės pataisos namuose, kuriuose bausmę atlieka apie tūkstantį ne pirmą sykį teistų asmenų, pradėjo veikti naujausios kartos mobilųjį ryšį blokuojanti įranga.
2015 m. spalio 22 d.
Valstybinė eismo saugumo komisija pritarė Susisiekimo ministerijos iniciatyvai dėl alkoblokų sistemos diegimo Lietuvoje. Siekiant paspartinti šios sistemos įteisinimo procesą, numatoma inicijuoti kai kurių teisės aktų pataisas.
2015 m. spalio 13 d.
Įkalintų asmenų socialinė integracija tampa sunkesnė, jei taikomos didesnės bausmės. Tokie svarstymai išsakyti tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje “Įkalintų asmenų socialinė integracija: moksliniai tyrimai ir jų praktinis pritaikomumas“, kuri Vilniuje vyksta spalio 12-13 dienomis.
2015 m. rugsėjo 10 d.
Lietuvos kriminalinės policijos biuras įspėja, kad pastaruoju metu padažnėjo turto prievartavimo panaudojant internetą atvejų.
2015 m. gegužės 12 d.
Nelegalų dujų vartojimą išduoda ne tik specialistų nesunkiai aptinkamos savavališkai įrengtos dujų atšakos, bet ir sklindantis dujų kvapas.
2015 m. gegužės 6 d.
LR Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui pateiktas siūlymas koreguoti įstatymą, reglamentuojantį nuobaudas neblaiviems vairuotojams. Pastebima, kad dabartinės įstatymo nuostatos nepadeda sutramdyti piktybiškų pažeidėjų, bet taip pat sukelia papildomų nuostolių nesusijusioms trečiosioms šalims - automobilių nuomos ar lizingo bendrovėms, kurių transporto priemonės yra konfiskuojamos.
2015 m. balandžio 22 d.

2015-04-20 visuomenės informavimo priemonėse (www.lrytas.lt - Iš 17 degalinių nepilnametis alaus negavo tik trijose, www.15min.lt - Nufilmuotas eksperimentas: iš 17 degalinių alaus nepilnamečiui nepardavė tik 3, www.delfi.lt - 17-mečio eksperimentas pribloškė: slapta darytame vaizdo įraše - verslininkų aplaidumas) buvo pateikta informacija apie mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais vietose (įvairiose Vilniaus mieste esančiose degalinėse) galimai padarytus Alkoholio kontrolės į

...
2015 m. balandžio 21 d.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus (toliau - Elektrėnų PK KPS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą.

2015 m. balandžio 21 d.

Balandžio 13-17 dienomis Lietuvos policija organizavo prevencinę policinę priemonę, kurios metu aktyviai kontroliavo leidžiamą važiavimo greitį viršijančius vairuotojus. Per penkias dienas buvo nustatyti 5 432 atvejai, kai vairuotojai viršijo nustatytą greitį.

2014 m. liepos 29 d.

Tradiciškai paskutinį liepos sekmadienį Kryžių kalne rengiami atlaidai. Šiemet maldininkų gretas papildė ir jungtinė krikščionių motociklininkų bei policijos pareigūnų kolona.

2014 m. liepos 10 d.
Per pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvoje eismo įvykiuose žuvo 116 eismo dalyvių, t. y. 5 daugiau negu 2013 metais per tą patį laikotarpį. Sužeistų žmonių skaičius - 1 903 (13,1 proc. daugiau negu praėjusių metų 1-ąjį pusmetį). Iš viso užregistruoti 1 575 eismo įvykiai (9,8 proc. daugiau).