Mažieji vieviečiai – Pakruojo dvaro šviesų festivalyje

Vievio lopšelio-darželio „Eglutė“ ugdytiniai su mokytojais jau ne pirmus metus dalyvauja Pakruojo dvaro rengiamuose konkursuose. Šiais metais respublikiniame piešinių konkurse ,,Mano drakonų šeimynėlė“ dalyvavo penki ,,Rudnosiukų“, ,,Nykštukų“ ir ,,Boružėlių“ grupių ugdytiniai. Vievio mažųjų menininkų piešti darbai buvo paskelbti Pakruojo dvaro „Facebook‘o“ paskyroje, už labiausiai patikusius piešinius paskyros lankytojai galėjo balsuoti paspaudžiant patiktuką.

Džiaugiamės, kad ne tik tėveliai, bet ir dauguma draugų, pažįstamų aktyviai dalyvavo balsavime, ir visų palaikiusiųjų dėka Vievio lopšelio-darželio ,,Eglutė“ ugdytinių piešiniai, iš konkurse dalyvavusių 668 piešinių, laimėjo dvi prizines vietas. Pirmoji vieta atiteko ,,Rudnosiukų“ grupės ugdytinei Aurelijai Zarembaitei. Mergaitė laimėjo pakvietimus savo šeimai ir visai ,,Rudnosiukų“ grupei į Pakruojo dvaro šviesų festivalį ,,DIDIEJI AZIJOS ŽIBINTAI. Drakonai, mitai ir legendos“. „Nykštukų“ grupės ugdytiniam Emiliui Cvetkovui atiteko trečioji vieta ir laimėjimas – pakvietimai į šviesų festivalį sau ir šeimos nariams.

Žiemišką sausio 7 dieną konkurso laimėtojai, dalyviai ir juos palaikiusieji draugai, kartu su šeimos nariais ir darželio darbuotojais, išsiruošė į kelionę aplankyti Pakruojo dvarą, pasigrožėti šviesų žibintais. Kelionės metu vaikai smagiai bendravo, dalijosi įspūdžiais, kai kurie išbandė naują keliavimo būdą – autobusu, pro erdvius langus gėrėjosi žiemos vaizdais. Nors ir spaudė šaltukas, mažųjų keliauninkų nuotaikos buvo puikios. Visi grožėjosi daugiau kaip 50 skirtingų įstabaus dydžio žibintų kompozicijomis (skaičiuojant po vieną – net keli šimtai!), kurių sukūrimui buvo panaudota dešimtys kilometrų spalvingo šilko ir milijonai lempučių. Ne tik mažieji lankytojai, bet ir juos lydėję, džiaugėsi įspūdingais kūriniais: viltį ir laimę nešančiais šviesos drakonais, taikos linkinčiomis draugiškomis pandomis, sėkmę nešančiu ryškiaspalviu drambliu, o labiausiai visus sužavėjo 25 metrų ilgio bei 5 metrų aukščio ledinis siaubūnas krokodilas Vang, į kurį galima buvo įeiti. Vaikai, vaikščiodami įspūdingame parke ir stebėdami nuostabiai šviečiančius žibintus, prisiminė spalvų pavadinimus, džiaugėsi spindinčiomis, spalvotomis šviesomis, skambančia muzika. Visi piešinių konkurso dalyviai buvo apdovanoti šviečiančia dovanėle.

Šaltukas neišgąsdino, sugrįžome puikios nuotaikos su įkvėpimu naujiems iššūkiams, konkursams projektams, išvykoms.

 

Asta PANINIENĖ,

Vievio lopšelio-darželio „Eglutė“

ikimokyklinio ugdymo mokytoja<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų