Kriminalinė kronika sausio 8-14 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6050 galite teikti informaciją apie pastebėtas nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus bei policijos pareigūnų neteisėtus veiksmus.

Sausio 8 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose konflikto metų pareiškėją sumušė A. R. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sausio 8 d. gautas pareiškimas, kad internetiniame skelbimų tinklalapyje surado dominančią prekę, pervedė už ją pinigus, tačiau prekės negavo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sausio 9 d. gautas pareiškimas, kad į Elektrėnuose G. D. (1984 m.) panaudojo fizinį smurtą prieš sugyventinę bei mažametį vaiką. G. D. uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sausio 10 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose sudaužytas automobilio „Audi A4“ galinis stiklas ir sulankstyta galinio lango atrama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sausio 13 d. gautas pranešimas, kad Vievio sen. darbo patalpose rastas asmens lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Sausio 13 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose namuose rastas asmens lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Sausio 14 d. gautas pareiškimas, kad Vievyje aptvertame namo kieme po nakties iš atrakinto automobilio „Audi A6“ pavogta automagnetola „Panasonic“, piniginė ir sportinė kuprinė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 ***

Įvykių registre užregistruoti 103 pranešimai. Surašyti 49 LR ATPK protokolai.

Parengta pagal Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK suvestinę<- Grįžti į atgal