„Mokytojas ir mokinys“ Elektrėnų meno mokykloje

2022 04 14 Elektrėnų meno mokykloje vyko renginys „Mokytojas ir mokinys“. Mokykloje kasmet organizuojami įvairūs tradiciniai ir nauji renginiai bei parodos. Karantino laikotarpyje buvo suvaržyta renginių veikla. Beveik visus metus teko susitaikyti su gyvenimu ir bendravimu per ekraną. Nuo naujų metų kiekvieną mėnesį mokykloje vykstantys koncertai, renginiai, parodos neleidžia klausytojams nuobodžiauti, o mokiniai bei mokytojai pilnu pajėgumu sugrįžta į koncertines erdves.

Tarp gausybės renginių, vykstančių meno mokykloje, kur mokiniai pasirodo scenoje, o mokytojai lieka užkulisiuose, šių metų balandžio 14 dienos popietę scenoje drauge su savo mokiniais muzikavo ir mokyklos mokytojai. Mokytojas žmogaus gyvenime yra vienas iš svarbiausių asmenų. Jis yra ir patarėjas, ir asmenybės formuotojas, ir žinių teikėjas, o svarbiausia tampa mokinio artimųjų žmonių rato dalimi. Užsimezgęs ryšys tarp mokytojo ir mokinio išlieka širdyje visą gyvenimą.

Renginio „Mokytojas ir mokinys“ metu nepakartojamas akimirkas visiems susirinkusiems dovanojo fortepijono mokytojos: Rasa Hopenienė su savo mokiniais Kristupu Venskumi, Luka Lepševičiūte; mokytoja Vilma Gumbienė su mokine Austėja Jodkaite; mokytoja Ona Navickienė su mokiniais Sofija Radvilaite, Modestu Antanu Kaminsku; mokytoja Daiva Niccolini su mokine Greta Saverinaite. Dainavimo mokytoja Laima Mažuolytė su mokine Auguste Daniūnaite atliko lietuvių liaudies dainą. Koncerte pasirodė visi pučiamųjų instrumentų mokytojai su savo mokiniais: trimito mokytojas Andrius Stankevičius su savo mokiniu Dovydu Januškevičiumi, saksofono mokytojas Olegas Maksimec su mokiniu Dariumi Baravyku džiazavo, o varinių pučiamųjų instrumentų mokytojas Valdas Stanaitis pasirodė scenoje su gausiu savo mokinių būriu: Margiriu Misevičiumi, Mindaugu Misevičiumi, brolių Tomo ir Lino Jasnauskų duetu, Davidu Ponomarenko, puikiai skambėjo Vigailės Malakauskaitės, Roko Nastulevičiaus, Deivido Montvilos bei mokytojo pučiamųjų kvartetas.

Koncertą džiugia nuotaika su savo mokiniais užbaigė akordeono mokytoja, orkestro vadovė Rasa Matuliukštytė bei mūsų mokyklos buvusios mokinės, o dabar jau mokytojos Auksuolė Šarūnaitė-Merkienė, Jovita Janavičiūtė-Piekuvienė. Koncerte visiems talkino koncertmeisteriai Vladas Augustinas Šopaga, Petro Bondar bei mušamaisiais grojo mokytojo Evaldo Petkevičiaus mokinys Armandas Čižius.

Buvo smalsu ir malonu išgirsti kūrybiškų ansamblinių pasirodymų. Visiems nuoširdžiai ačiū. Ir norisi palinkėti: iki kitų susitikimų!

 

Renginio organizatorė

Rasa HOPENIENĖ<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų