Įkliuvo kiaušinių vagys

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, turėdami duomenų apie rengiamą kiaušinių vagystę iš Vievio paukštyno ir siekdami užkardyti šią nusikalstamą veiką, bendradarbiaudami su bendrovės administracija, pasiruošė operacijai.

Įgyvendindami Policijos veiklos įstatyme numatytą teisę – tikrinti į įmonių, įstaigų, organizacijų teritoriją įvažiuojantį ir išvažiuojantį transportą, fiziniams ar juridiniams asmenims priklausančiose transporto priemonėse esančius krovinius ir daiktus, pareigūnai 8.00 val. Auseniškių k. šalia paukštyno jau laukė iš bendrovės teritorijos su svetimu turtu išvažiuojančių pamainą baigusių apsaugos darbuotojų J. Š. (gim. 1960 m.) ir A. P. (gim. 1961 m.).
J. Š. automobilyje VOLVO įvairiuose įpakavimuose ir tarose buvo rasti 2658 kiaušiniai.
J. Š. policijos pareigūnams gerai žinomas Elektrėnų gyventojas, buvo pagarsėjęs savo šeimos verslu – neteisėta kontrabandinių cigarečių prekyba. Matyt, šis verslas nėra pelningas, tad J. Š. perėjo prie „konkretesnių“ veiksmų – dirbdamas apsaugos darbuotoju su kolega pasisavino ne tik kiaušinius, bet ir prigriebė tualetinio popieriaus.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 183 str. 1 d. (Turto pasisavinimas).

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK inf.<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų