Grubūs pažeidimai autoparduotuvėje

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai, turėdami duomenų, kad Beižionių seniūnijoje prekybą vykdančioje autoparduotuvėje galima įsigyti kontrabandinių rūkalų, šių metų kovo 31 d. suorganizavo policinę operaciją informacijai patikrinti.

Minėta autoparduotuvė buvo patikrinta Barboriškių kaime. Joje pareigūnai rado alaus, degtinės, vyno ir cigarečių pakelių be Lietuvos Respublikos akcizo ženklų. Pardavėja L. G., prisistačiusi J. K. individualios įmonės savininke, nepateikė jokių dokumentų, leidžiančių autoparduotuvėje prekiauti maisto produktais bei alkoholiniais gėrimais.
Dėl Tabako kontrolės įstatymo pažeidimo tyrimas perduotas Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentui dėl ekonominės sankcijos taikymo.
Dėl Alkoholio kontrolės įstatymo pažeidimo Elektrėnų PK atliekamas tyrimas ir sprendžiamas klausimas taip pat dėl ekonominės sankcijos taikymo įmonei.
Didelę nuostabą ir net pasišlykštėjimą pareigūnams sukėlė sąlygos, kuriomis autoparduotuvėje vyksta prekyba maisto produktais. Nešvara, netinkamai laikomi produktai – vaizdas ne iš pačių maloniausių. Todėl siūlome gyventojams, nusprendusiems apsipirkti autoparduotuvėse, būti atsargiems ir įsitikinti, kad prekyba vyksta teisėtai ir tinkamomis sąlygomis, nekeliančiomis pavojaus sveikatai.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK inf.<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų