Uostamiestyje suimtas krūvą pinigų pavogęs taksistas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro ir Klaipėdos miesto 1-ojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė asmenis, įtariamus didelės vertės svetimo turto vagyte.

2014 m. liepos mėn. pradžioje į policijos pareigūnus kreipėsi 1976 metais gimusi uostamiesčio verslininkė, kuri pareiškė, kad savaitgalį pasigedo pinigų - 185 000 litų. Teisėsaugininkai nustatė, kad pareiškėja taksi automobiliu buvo išvykusi į kitą miestą, kuriame atgavo sumokėtą avansą ir netesybas už neįvykusį civilinį sandorį. Grįžusi į uostamiestį, nukentėjusioji vartojo alkoholinius gėrimus su taksi vairuotoju ir savo sugyventiniu. Būtent po išgertuvių ji ir pasigedo didelės pinigų sumos.

Policijos pareigūnai dėl šio nusikaltimo sulaikė 1967 metais gimusį anksčiau teistą taksistą ir jo bendrininką, taip pat anksčiau teistą 1972 metais gimusį Klaipėdos miesto gyventoją. Pas šį vyrą rasta didžioji dalis pinigų - apie 85 000 litų, dar apie 15 000 litų tyrėjams pateikė taksi vairuotojo posūnis. Pirminiais duomenimis, nemažai pinigų taksistas spėjo pralošti kazino. Sulaikytiesiems pareikšti įtarimai dėl didelės vertės svetimo turto vagystės ir padėjimo įvykdyti nusikaltimą. Vagystės iniciatorius taksistas suimtas, jo bendrininkui paskirta švelnesnė kardomoji priemonė. Nukentėjusiajai policijos pareigūnai grąžins apie 100 000 litų, likusi pinigų dalis ieškoma.

LR BK 178 str. 3 d. už didelės vertės svetimo turto vagystę numato laisvės atėmimą iki 8 metų.

Klaipėdos aps. VPK informacija<- Grįžti į atgal