Policija nutraukė daugiau nei 250 neteisėtai veikusių tinklalapių

Gavus informacijos apie bandymus sukčiauti ir apgaudinėti žmones Lietuvoje ir užsienyje, policija nutraukė net 276 tinklalapių veiklą.

Lietuvos kriminalinės policijos biuras, bendradarbiaudamas su Ryšių reguliavimo tarnybos Nacionalinio elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padaliniu bei interneto paslaugų teikėju UAB „Duomenų centras", nutraukė ir užblokavo prieigą prie 276 Lietuvos tarnybinėse stotyse patalpintų suklastotų tinklalapių. Šių tinklalapių tikslas buvo apgaulės būdu įgyti pirkėjų pinigus, arba pardavinėti suklastotus žinomų prekės ženklų produktus.

Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai nuolat vykdo interneto stebėjimą, siekiant surasti informaciją apie galimai rengiamus, daromus ar padarytus nusikaltimus, ypač didelį dėmesį skiria nusikaltimų elektroninėje erdvėje tyrimui ir prevencijai.

Pastebėjus elektroninėje erdvėje vykdomas nusikalstamas veikas, prašome apie tai pranešti policijos elektroninių paslaugų sistemoje www.epolicija.lt, arba kreiptis į teritorinę policijos įstaigą.

Apie neteisėtą turinį internete (pvz.: apie galimai rasinę ir tautinę nesantaiką kurstančio pobūdžio informaciją, patyčias, neigiamą poveikį nepilnamečiams darantį turinį) galite pranešti ir tinklalapyje www.draugiskasinternetas.lt.

Poilicijos departamento inf. <- Grįžti į atgal