Nelegalų verslą teko nutraukti

Rugsėjo 24-ąją Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai bendradarbiaudami su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato  pareigūnais, kelyje Vilnius-Prienai-Marijampolė, sulaikė du kauniečius.

S. R. gim. 1973 m. ir V. Š. gim. 1971 m., automobiliu „VW Golf" gabeno apie 10 litrų galimai nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio. Atlikus kratą vieno įtariamojo namuose, pagalbinėse patalpose  buvo rasta  apie 700 litrų galimai nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio ir galimai įranga šio skysčio valymui.
Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate dėl šio įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, pagal požymius nusikalstamos veikos,  numatytos LR BK 201 str.1 d. (Neteisėtas namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas turint tikslą realizuoti ar realizavimas, už kurį gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Marijampolės aps. VPK informacija<- Grįžti į atgal