Lietuvoje

2015 m. rugsėjo 10 d.
Lietuvos kriminalinės policijos biuras įspėja, kad pastaruoju metu padažnėjo turto prievartavimo panaudojant internetą atvejų.
2015 m. rugsėjo 10 d.
"Nulinė vizija“ - jokių žūčių šalies keliuose - tokį tikslą Lietuva kartu su kitomis Europos Sąjungos (ES) šalimis kelia sau iki 2050 metų. Artimiausiu metu itin didelis dėmesys bus skiriamas pažeidžiamiausių eismo dalyvių - pėsčiųjų ir dviratininkų saugai gerinti.
2015 m. rugsėjo 1 d.
Rugpjūčio 26 d. aplinkos viceministras Algirdas Genevičius ir Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos direktorius Vytautas Eidikonis dalyvavo pirmajame reide Valstybinės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparniu. Jis organizuotas pagal tarnybų pasirašytą bendradarbiavimo sutartį.
2015 m. rugsėjo 1 d.
Keliavimas pakeleivingais automobiliais yra viena rimčiausių, bet, deja, mažai visuomenės dėmesio sulaukiančių problemų, trečiadienį BNS spaudos konferencijoje sakė projekto "Nebūk naivus kelyje“ vadovas Mindaugas Jonušas.
2015 m. rugpjūčio 26 d.
Vilniaus pašto poste muitininkai, tikrindami pagal rizikos profilius atrinktas pašto siuntas, aptiko nelegalų cigarečių siuntinį. Baltarusiškomis banderolėmis pažymėtos cigaretės aptiktos siuntinį nuskenavus rentgeno sistema.
2015 m. rugpjūčio 25 d.
Pirmadienio vakarą Šalčininkų kelio poste pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl maršrutinio autobuso vairuotojų vežtos kontrabandos. Beveik penkis tūkstančius pakelių vyrai gabeno išslapstę juos po visą pačių vairuotą autobusą.
2015 m. rugpjūčio 19 d.
Savaitgalį Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai vieną po kito sulaikė kontrabandinius siuntinius, vežtus lengvuosiuose automobiliuose.
2015 m. rugpjūčio 10 d.
Savaitgalį Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnams įkliuvo užsienio piliečiai, iš Baltarusijos į Lietuvą ketinę slapta įvežti po daugiau kaip keturias dėžes cigarečių. Nelegalaus uždarbio siekę piliečiai įkliuvo Raigardo ir Medininkų kelio postuose.
2015 m. rugpjūčio 10 d.
Statistikos duomenimis, Lietuvos keliuose pirmas šių metų pusmetis buvo gerokai saugesnis nei atitinkamas 2014 m. laikotarpis: žuvo beveik 17 proc. mažiau žmonių, taip pat sumažėjo eismo įvykių ir sužeistųjų. Išsaugota 37 proc. daugiau pėsčiųjų ir 45,5 proc. daugiau vaikų gyvybių.
2015 m. rugpjūčio 10 d.
Į šalį atkeliavus karščiams ir poilsiautojams patraukus į gamtą, aplinkosaugininkai akylai stebi, ar automobilius žmonės palieka tam skirtose aikštelėse ir ar nepažeidžia aplinkosaugos reikalavimų. Automobilių statymo gamtoje kontrolei skirta akcija vykdoma visą vasarą.
2015 m. liepos 20 d.
2015 m. liepos 15 d. Tauragės rajono apylinkės teismas už sukčiavimą, neteisėtą elektroninės mokėjimo priemonės panaudojimą, prisijungimą prie informacinės sistemos ir dokumento suklastojimą laisvės atėmimu dvejiems metams nuteisė 23 metų vyrą, o bausmės vykdymą atidėjo dvejiems metams. Nukentėjusiesiems nuteistasis privalės atlyginti ir 59228,21 Eur dydžio turtinę žalą.
2015 m. liepos 20 d.
Per pirmąjį šių metų pusmetį Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) inspektoriai dėl galimo nelegalaus darbo atliko beveik 4 tūkst. tikrinimų ir nustatė 662 neteisėtai dirbusius asmenis (2014 m. - 621 asmenį); dėl šio pažeidimo teismams nagrinėti perduota 170 administracinių teisės pažeidimų protokolų.
2015 m. liepos 20 d.
Holivudinių filmų siužetus Lietuvos "auksinis“ jaunimas bando perkelti į realybę. Nelegalių gatvės lenktynių dalyviai neretai lekia prabangiais BMW, "Mercedes Benz“ ar net "Chevrolet Corvette“ automobiliais, o juos sudaužę prašo atlyginti nuostolius. Nelegalių gatvės lenktynių faktą sunku įrodyti, o nuostolių sumos gali būti net su keturiais ar penkiais nuliais, sako ne gyvybės draudimo bendrovės BTA ekspertai.
2015 m. liepos 2 d.
Kiekviena valstybė turi savitų, tik jai būdingų Kelių eismo taisyklių, bet jas patartina žinoti, norint išvengti nesusipratimų. Kad atostogos nesugadintų nuotaikos, draudimo bendrovės "If“ ekspertai siūlo atsižvelgti į patarimus keliaujantiems automobiliu po Europą.
2015 m. birželio 12 d.

Lietuvos kelių policijos tarnyba ir AB "Lietuvos geležinkeliai" skatina visus eismo dalyvius geležinkelio pervažose elgtis saugiai (išskirtinė vaizdo medžiaga iš avarijos geležinkelio pervažoje vietos).