Lietuvoje

2014 m. gegužės 6 d.
"Net geriausias pareigūnas, jeigu jis prasižengė, bus nubaustas. Pareigūnų neveikimas, kai jie privalėjo vykdyti savo pareigas, yra pasižengimas, už kurį jie privalo atsakyti“, - sako aplinkos ministras Valentinas Mazuronis.
2014 m. gegužės 3 d.
Lietuvos vartotojų institutas, gindamas vartotojų viešąjį interesą, trečiadienį kreipėsi į teismą su ieškiniu mobiliojo ryšio operatoriams - UAB Bitė Lietuva, UAB Omnitel ir UAB Tele2. Ieškiniu reikalaujama nutraukti nelegalią prievartinę telerinkodarą be išankstinio vartotojo sutikimo, kuri akivaizdžiai pažeidžia vartotojų teises.
2014 m. balandžio 30 d.
"Padėtis Lietuvos miškuose šiuo metu gana grėsminga. Daugeliui miškų iškilęs gaisrų pavojus - gaisringumas, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, juose pasiekė ketvirtą klasę. Todėl kreipiamės ir į savivaldybes, ir visus gyventojus kuo atsakingiau saugoti mūsų visų turtą“, -sako aplinkos ministras Valentinas Mazuronis.
2014 m. balandžio 30 d.
Baigėsi kovo 17 - balandžio 20 dienomis vykusi lydekų neršto apsaugos akcija "Lydeka - 2014“. Jos metu regionų aplinkos apsaugos departamentų pareigūnai kartu su policijos pareigūnais, neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais tikrino, ar žvejai laikosi taisyklių, negaudo draudžiamų žvejoti žuvų, nenaudoja draudžiamų įrankių.
2014 m. balandžio 28 d.
Vagys šiemet itin aktyviai taikosi į elektros skirstymo įrenginius - taip gyventojai lieka be elektros energijos, o lėšos, kurios galėjo būti skiriamos elektros tiekimo patikimumui gerinti, naudojamos vagysčių padarinių atstatymui.
2014 m. balandžio 20 d.
Balandžio 17 d. Aplinkos ministerijoje aptarti bendradarbiavimo su Bendruoju pagalbos centru rezultatai. Jie rodo, kad aplinkai neabejingi piliečiai aktyviai naudojasi galimybe pranešti apie pažeidimus, ypač vakarais, o aplinkosaugininkai su jiems tekusiu darbu susitvarko.
2014 m. balandžio 15 d.
Lietuvos kriminalinės policijos biuras pakartotinai įspėja, kad plinta kompiuterinis virusas, kuris skirtas apgaule išvilioti pinigus iš kompiuterių vartotojų prisidengiant Lietuvos teisėsaugos įstaigų vardu.
2014 m. balandžio 15 d.
Per praėjusią savaitę, balandžio 7-13 d., policijos pareigūnai išaiškino 5 290 Kelių eismo taisyklių pažeidimus.
2014 m. balandžio 14 d.
Balandžio 11 d. Lietuvoje įvyko Nacionalinis kelių eismo taisyklių (KET) egzaminas. Dalyviai rungėsi dėl 20 nemokamų privalomosios vairuotojų civilinės atsakomybės draudimų vieneriems metams. Penktus metus egzaminą organizuojanti didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė "Lietuvos draudimas“emet egzamino dalyviai dažniausiai klydo, atsakydami į teorinius klausimus. Tačiau labiausiai patiko ir buvo lengviausi vaizdo įrašų formatu pateikti eismo situacijų klausimai. Į juos te...
2014 m. balandžio 14 d.
Kultūros paveldo departamentas (toliau - Departamentas) kreipėsi į teismą dėl žalos Čiulų dvaro sodybos kluonui atlyginimo. Šis pastatas yra vienas iš Molėtų rajone XIX a. pastatytos valstybės saugomos Čiulų dvaro sodybos elementų. Balandžio 29 d. dėl jo įvyksiančiame teismo posėdyje bus svarstoma, ar Departamentui išduoti vykdomąjį raštą, kuris leistų iš Monikos Kiauleikytės, kluono valdytojos ir atsakovės byloje, reikalauti į valstybės biudžetą sumokėti 55 953 Lt kompensaciją.
2014 m. balandžio 10 d.
Per pirmąjį šių metų ketvirtį Lietuvoje kilo 4190 gaisrų. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, jų padaugėjo 63 proc.
2014 m. kovo 26 d.
Vilniaus miesto apylinkės teismas paskelbė nuosprendį garsiojoje brakonieriaus, neteisėtai Vilnelėje sužvejojusio 33 šlakius ir 2 marguosius upėtakius, byloje. Teismas skyrė pažeidėjui laisvės apribojimą ir įpareigojo neatlygintinai dirbti visuomenės labui.
2014 m. kovo 25 d.
Elektros skirstymo bendrovė AB LESTO informuoja, kad Panevėžio, Pasvalio, Biržų rajonuose suaktyvėjo vagystės iš skirstomojo tinklo įrenginių - aktyviai bendradarbiaujant su policija ir vietos gyventojais, buvo atliktos kratos, sulaikyti 5 asmenys, vykdomi ikiteisminiai tyrimai.
2014 m. kovo 17 d.
"Iškirsti daugiau kaip tris hektarus pušyno nacionaliniame parke - didžiulis nusikaltimas gamtai. Ir už jį piktavaliai turi būti nubausti visu griežtumu“, - sako aplinkos ministras Valentinas Mazuronis apie įžūlų neteisėtą kirtimą, nustatytą Dzūkijos nacionalinio parko teritorijoje esančio privataus miško valdoje.
2014 m. kovo 17 d.
Ne gyvybės draudimo bendrovės BTA filialo Jungtinėje Karalystėje darbuotojai perspėja apie itin sparčiai populiarėjantį sukčiavimo būdą Didžiosios Britanijos keliuose - "keleivius vaiduoklius“. "Keleiviai vaiduokliai“ys, kurių nebuvo transporto priemonėje ar šalia eismo įvykio metu, tačiau siekdami nesąžiningai pasipelnyti, jie pateikia paraišką draudikui, neva stipriai nukentėjo avarijos metu. 2013-aisiais tokie neteisėti bandymai sudarė 8 proc. visų draudimo sukčiavimo atvejų šioje...