Lietuvoje

2015 m. gruodžio 9 d.
Lapkričio pabaigoje Kauno oro uosto poste, tikrindami į Lietuvos Respubliką atgabentas smulkias siuntas, muitininkai dvejose iš jų rado vieną skustuvą ir 15 708 vnt. skutimosi peiliukų, pažymėtų "Gillette“, "Gillette Mach 3“ ir "Gillette Fusion“ prekės ženklais.
2015 m. lapkričio 26 d.
Vilniaus apygardos administracinis teismas įvykdęs 220 nuotolinių apklausų su Lukiškių tardymo izoliatoriumi-kalėjimu valstybei sutaupė daugiau nei 8 tūkst. EUR. 100 suplanuotų nuotolinių posėdžių dar laukia savo eilės.
2015 m. lapkričio 26 d.
Bent vieną kartą metuose nuo 50 iki 80 proc. žmonių patiria vienokią ar kitokią žalą dėl kito asmens girtumo. Nuo alkoholio apsvaigę asmenys įvykdo 75% viso smurto artimoje aplinkoje ir 75% smurto viešosiose vietose, o nužudymų atveju ši dalis yra dar didesnė.
2015 m. lapkričio 18 d.
Pastarąją parą Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnams įkliuvo moteris, kuri cigaretes slėpė ir vaikiškoje mašinytėje, ir tuščioje įvairioje buitinėms reikmėms skirtoje taroje.
2015 m. lapkričio 9 d.
Penktadienį, lapkričio 6 d., Kauno teritorinės muitinės pareigūnams Kybartų kelio poste įkliuvo mūsų šalies pilietis, bandęs iš Kaliningrado srities į Lietuvą atgabenti nelegalių rūkalų už beveik 9 tūkst. eurų.
2015 m. lapkričio 2 d.
Prieš kelias savaites Marijampolės pataisos namuose, kuriuose bausmę atlieka apie tūkstantį ne pirmą sykį teistų asmenų, pradėjo veikti naujausios kartos mobilųjį ryšį blokuojanti įranga.
2015 m. lapkričio 2 d.
Praėjusios savaitės pabaigoje Šalčininkų kelio poste muitininkai užkirto kelią į šalį patekti pusės milijono eurų vertės cigarečių kontrabandai.
2015 m. spalio 16 d.
Tarptautinis WEEE forumas, Interpolas ir Jungtinių Tautų Tarpregioninio nusikalstamumo ir teisingumo tyrimo institutas atliko tyrimą "Kova su nelegalia prekyba elektronikos atliekomis“, kurio rezultatai rodo, kiek daug elektronikos atliekų vis dar sukasi šešėlinėje rinkoje, o tvarkant atliekas schemose dalyvauja ir organizuoti nusikaltėliai.
2015 m. spalio 5 d.
Praėjusį pirmadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas paskelbė sprendimą civilinėje byloje dėl atsakovo D.M. vidurinės mokyklos brandos atestato ir aukštosios mokyklos diplomų pripažinimo negaliojančiais.
2015 m. spalio 2 d.
Valstybinė darbo inspekcija ir Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos informuoja, kad per vakar vykusius bendrus reidus policijos pareigūnai ir darbo inspektoriai patikrino apie pusantro šimto Lietuvos statybvietėse dirbusių ūkio subjektų.
2015 m. rugsėjo 24 d.
Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos ir Valstybinė darbo inspekcija informuoja, kad kitą savaitę visoje šalyje policijos pareigūnai ir darbo inspektoriai Lietuvos statybvietėse atliks bendrus tikrinimus nelegalaus (neteisėto) darbo bei nelaimingų atsitikimų darbe, įvykstančių dėl darbuotojų neblaivumo, prevencijai.
2015 m. rugsėjo 24 d.
Savaitės viduryje Vilniaus oro uosto posto terminale, tikrinant pašto siuntas, vienoje jų muitininkai aptiko ginklą, kurio siuntimui reikalingas specialus leidimas. Siuntinys turėjo pasiekti Vokietiją.
2015 m. rugsėjo 21 d.
Praėjusios savaitės pabaigoje Vilniaus oro uosto poste muitininkai sulaikė dvi iš Turkijos grįžtančias moteris, kurios savo kelioniniuose krepšiuose gabeno komercinį kiekį prekių. Dalis jų, įtariama, pažeidžia intelektinės nuosavybės teises.
2015 m. rugsėjo 17 d.
Vilniaus teritorinės muitinės Šalčininkų kelio poste įkliuvo užsienio šalies pilietis, kuris, veždamas legalų krovinį, puspriekabėje sutalpino ir papildomą uždarbį galėjusį atnešti nelegalų cigarečių krovinį. Penkiasdešimt dėžių cigarečių nė nebandyta slėpti - jos tiesiog sukrautos ant oficialiai gabentų medžio granulių maišų.
2015 m. rugsėjo 17 d.
Praėjusią savaitę, rugsėjo 7-13 dienomis, Lietuvos policijos pareigūnai, vykdantys eismo priežiūrą, organizavo prevencinę priemonę, skirtą vairuotojų ir keleivių saugos diržų naudojimo, vaikų vežimo automobiliuose taisyklių laikymosi kontrolei užtikrinti. Tai - Europos kelių policijos tinklo TISPOL inicijuota saugaus eismo akcija, vykdyta daugelyje Europos šalių.