Lietuvoje

2014 m. spalio 23 d.

Spalio 22 d. 10.44 val. į Bendrąjį pagalbos centrą (BPC) paskambinęs jaunuolis, pasisakęs savo vardą ir pavardę, taip pat nurodęs, kad yra Vilniuje, teigė, kad užminavo Marijampolėje esančios Jaunimo mokyklos (Parko g. 9) biologijos kabinetą.

2014 m. spalio 23 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus m. pirmajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl dingusio be žinios Šarūno Barčiaus (gimusio 1999 m.). 2014 m. spalio 16 d. apie 16 val. Šarūnas išėjo iš namų Vilniuje, Kryžiokų Sodų 6-oje g. ir iki šiol negrįžo.

2014 m. spalio 22 d.

Praėjusį savaitgalį, spalio 17-19 dienomis, policijos pareigūnai šalies keliuose išaiškino 124 neblaivius vairuotojus, 93 neblaivius dviračių vairuotojus, 4 neblaivius vadeliotojus.

2014 m. spalio 20 d.

Šią savaitę Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai kartu su kolegomis iš Lenkijos ir Rumunijos dalyvauja Birmingame vykdomoje tarptautinėje specialiojoje policinėje priemonėje "Trivium III". Šią priemonę organizuoja Europos kelių policijos tinklo TISPOL ir Jungtinės Karalystės Centrinės greitkeliu policijos valdyba. Tokia operacija rengiama jau trečią kartą ir kaskart sulaukia vis daugiau dėmesio ir rezultatų. Kelių policijos padaliniai iš įvairių ES šalių suvienija savo pajėgas siekiant

...
2014 m. spalio 14 d.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (toliau - VPK ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (toliau - ONKTS) pareigūnai baigė du didelės apimties ikiteisminius tyrimus dėl Klaipėdos apskrityje veikusios organizuotos nusikalstamos grupuotės (toliau - ONG) narių ir su ja susijusių asmenų padarytų nusikaltimų.

2014 m. spalio 14 d.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (Kauno apskr. VPK ONTV) pareigūnai bei Kauno apygardos prokuratūros prokurorai, po išsamaus, 10 mėnesių trukusio, tyrimo, nutraukė organizuotos grupės veiklą neteisėtos narkotinių medžiagų apyvartos srityje bei nustatė organizuotos grupės narius - Kauno rajono gyventojus R. P. (gimusį 1960 m.), R. Š., (gimusį 1974 m.) ir E. V. (gimusį 1953 m.). Tiek R. P. tiek ir R. Š. anksčiau yra teisti: R. P. teistas...
2014 m. spalio 13 d.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai tęsia vairuotojų neblaivumo patikrinimus pirmadienio rytais vykstant į darbą - pasirodo, klaipėdiečiai taurelės nevengia.

2014 m. spalio 13 d.

Pastaruoju metu Vilniuje padaugėjo žaibiškų vagysčių. Jas tiriančių Vilniaus kriminalistų teigimu, nuo jų galima apsisaugoti naudojant gana nesudėtingą ir nebrangią įrangą, tačiau parduotuvių šeimininkai nepakankamai investuoja į naujausias apsaugos priemones.

2014 m. spalio 10 d.

Pilietiškų gyventojų dėka per kiek daugiau nei metus, kai internete pradėjo veikti su šešėline ekonomika raginanti kovoti svetainė www.beseselio.lt, visoje Lietuvoje jau uždaryta 300 "taškų“, kuriuose buvo nelegaliai prekiaujama alkoholiu, tabako gaminiais ir degalais.

2014 m. spalio 8 d.
Eismo priežiūrą vykdantys policijos pareigūnai, siekdami gerinti avaringumo situaciją šalies keliuose, atkreipti pėsčiųjų, dviračių vairuotojų, taip pat ir kitų eismo dalyvių dėmesį į padidėjusius pavojus tamsiuoju paros metu, būtinybę naudoti atšvaitus, dėvėti ryškiaspalves liemenes ar kitus drabužius su šviesą atspindinčiais elementais, iki spalio 19-osios organizuoja prevencines priemones. Tokios priemonės, skatinančios eismo dalyvių sąmoningumą, savisaugą, rūpinimąsi savo ir kitų saugumu kel...
2014 m. spalio 8 d.

Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą ir į teismą perdavė bylą dėl sukčiavimo stambiu mastu įtariamo K. J. Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad nuo sukčiavimo nukentėjo ne tik Lietuvos ir užsienio valstybių privačios bendrovės, taip pat buvo sumenkintas tarptautinis Lietuvos prestižas bei pamintas pasitikėjimas Lietuvos pervežimo kompanijomis.

2014 m. spalio 7 d.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (toliau - VPK ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros pareigūnai baigė du ikiteisminius tyrimus dėl disponavimo neteisėtu būdu gautu turtu bei piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi.

2014 m. spalio 7 d.

Kaip jau tapo įprasta, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės aps. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai pirmadienio rytą tikrino vairuotojų blaivumą. Marijampolės mieste ir kelyje "Via Baltica" dirbo 4 kelių patrulių ekipažai. Per keletą valandų patikrino 164 vairuotojus.

2014 m. spalio 7 d.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariatas ieško Povilo Senūtos (gimusio 1985 m.), kuris 2014-10-01 išvyko į Kauną, pas psichiatrą bei į universitetą, ir iki šiol namo negrįžo.
2014 m. spalio 7 d.

Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai, glaudžiai bendradarbiaudami su Vokietijos policija, sulaikė 2 organizuotos nusikalstamos grupuotės narius, įtariamus prekyba žmonėmis, siekiant pasipelnyti iš kitų asmenų prostitucijos.