„Agrovet“ teisme pralaimėjo dar kartą

UAB „Agrovet“ bei su šia bendrove susijusios įmonės be perstojo bylinėjasi su AB „Klaipėdos vanduo“. Pati UAB „Agrovet“ už vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas yra įsiskolinusi AB „Klaipėdos vanduo“ apie  1,5 milijono litų.

Šiuo metu su „Agrovet“ ir kitais, manytina, su šia bendrove susijusiais asmenimis vyksta apie 16 įvairių procesinių ginčų. Vienos bylos nagrinėjimas ką tik pabaigtas. Klaipėdos apygardos teismo kolegija galutinai atmetė „Agrovet“ pretenzijas ir priteisė jiems atlyginti AB „Klaipėdos vanduo“ patirtas bylinėjimosi išlaidas.
 
Galutine vandentiekiečių pergale pasibaigusio ginčo objektas buvo AB „Klaipėdos vanduo“ sutartis su AB „Klaipėdos rajono vandenys“. UAB „Agrovet“ bandė įrodyti, kad „Klaipėdos vanduo“, pradėjusi veiklą Klaipėdos rajone nuo 2012 m. sausio 1 dienos, yra ankstesniojo tiekėjo -  „Klaipėdos rajono vandenys“ - visų teisių ir pareigų perėmėja. 
 
Tačiau tiek Klaipėdos rajono apylinkės teismas, tiek apeliacinės instancijos teismas (Klaipėdos apygardos teismas) nusprendė, kad „Agrovet“ pretenzijos neturi pagrindo. Vandentiekiečių įsitikinimu, teismus „Agrovet“ savininkai išnaudoja tam, kad trukdyti AB „Klaipėdos vanduo“ veiklai ir nemokėti mokesčių už suteiktas paslaugas.
 
Daugiau informacijos apie konfliktą su UAB „Agrovet“  www.vanduo.lt

 

Arūnas Liubinavičius, UAB "RSV projektai"<- Grįžti į atgal