2022-ieji savanorystės metai

Esu Laima Piliponienė – Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanorė. Turiu tris nuostabius vaikus, kurie yra pats didžiausias mano gyvenimo turtas. Savanoryste susidomėjau paskatinta dukros Teklės.

Džiaugiuosi pradėjusi savanorystės kelią. Padėdama kitiems žmonėms, tarsi užpildau save. Žinoma, būna dienų, kuomet jautiesi pavargęs. Tačiau savanorystė, pagalba kitam, suteikia jėgų judėti į priekį, padaryti daug daugiau, nei padarei vakar. Mes patys esame atsakingi už visa tai, kas vyksta mūsų gyvenime. Savanorystė man suteikia didžiulį norą nugalėti bet kokias savo silpnybes.

Jeigu myli ir moki meile dalintis su kitais, noriu Tave pakviesti į mūsų, LRK savanorių, komandą! Savanorystė ypatinga tuo, jog esi reikalingas „visoks“, o tai motyvuoja labiau už bet kokius žodžius. Mūsų komandos vadovė Rasa yra labai šiltas, atsidavęs ir nuostabus žmogus. Kartu su ja ir visa mūsų šaunia komanda, MES ne tik savanoriaujame, MES augame!

Norite prisijungti prie LRK Elektrėnų skyriaus savanorių komandos? Anketą rasite čia https://www.redcross.lt/savanoriaukite

 <- Grįžti į atgal