Už narkotikų platinimą sulaikytas Vievio gyventojas

Gruodžio 3 d. Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai kartu su Vilniaus aps. VPK kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos ir Viešosios tvarkos valdybos Mobilios kuopos pareigūnais sulaikė 1988 m. gimusį Vievio gyventoją, įtariamą narkotinių medžiagų platinimu.

Elektrėnų PK pareigūnai duomenų, kad minėtas asmuo užsiima neteisėta veika, gavo dar šių metų pradžioje. Kadangi vievietis kriminalinės policijos pareigūnams pakankamai gerai žinomas, nes jau buvo įkliuvęs dėl analogiškos veikos, todėl gauta informacija nebuvo suabejota. Be to, sulaikytasis už narkotinių medžiagų platinimą 2013-12-19 Trakų rajono apylinkės teismo sprendimu jau buvo nuteistas, tačiau bausmės vykdymą teismas tuo metu atidėjo 2 metams.
Beveik metus pareigūnai vykdė operacijas, siekdami užfiksuoti šio asmens neteisėtos veikos faktus, kurie buvo užfiksuoti atlikus nusikalstamą veiką imituojančius veiksmus. Pareigūnai, gavę duomenų, kad vievietis narkotines medžiagas laiko savo bute Vievyje ir ten pat jas platina, suorganizavo operaciją, kurios metu sulaikė įtariamąjį bei atliko kratą jo gyvenamojoje vietoje.
Kratos metu buvo rasta, kaip įtariama, kokaino, elektroninės svarstyklės, pinigai, kurie galbūt gauti iš nusikalstamos veikos.
Elektrėnų PK atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. (Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų.).
Įtariamajam teismas paskyrė kardomąją priemonę – suėmimą 2 mėnesiams.
Tyrimo veiksmus kontroliuoja ir koordinuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 6-asis skyrius.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK<- Grįžti į atgal