Teatro dirbtuvės tęsiasi

Vievio kultūros centras tęsia projekto „Teatro Virusas Vievyje“ veiklas. Įvyko dar vienas susitikimas su Vievio bendruomene, kuri domisi teatro menu. Susitikimas Vievio gimnazijos aktų salėje praskaidrino vėsų vakarą ir leido pasinerti į vaizduotę.

Šio susitikimo metu didžiausias dėmesys skirtas teatriniams pratimams, saviugdai, technikos lavinimui ir asmeninio požiūrio formavimui. Iš pažiūros paprasčiausi pratimai pasirodė ne tokie ir paprasti, nes reikia ne tik galvoti, ką darai pats ar partneris, bet ir matyti, girdėti ir jausti veiksmo eigą. Susirinkusieji į meno dirbtuves bandė persikūnijimo technikas dirbant su vaidmenimis, aktyvaus aktorinio dėmesio, vaizduotės ir fantazijos ugdymo atliekant pratimus. ,,Teatro dirbtuvės“ skirtos teatro menu besidomintiems žmonėms, nes padeda atsiskleisti gebėjimams, apie kuriuos jie galbūt net neįtaria. Pagrindinė projekto idėja yra ,,įnešti“ daugiau profesionalaus teatro į Vievio bendruomenės gyvenimą, giliau pažinti teatro specifiką. Supažindinti gyventojus su teatro menu stengiasi profesionalus režisierius Vytautas Mikalauskas.

Vievio kultūros centras įgyvendina EŽŪFKP ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Teatro Virusas Vievyje“.

Vievio kultūros centras kviečia visus norinčius aktyviai įsilieti į ,,Teatro dirbtuvių“ gretas. Dėl iškilusių klausimų galite kreiptis el. p. registracija.vieviokc@gmail.com arba tel. (8 5) 282 6212.

 

Vievio kultūros centro informacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų