Streso valdymo mokymai Draugijos „Mes esame“ nariams

Elektrėnų sveikatos draugija „Mes esame“ (vad. Onutė Kulbokienė) spalio 19 d. išklausė mokymus, į kuriuos pakvietė ir juos pravedė Elektrėnų visuomenės sveikatos biuro specialistės.

Apie onkologinius susirgimus negaliu ramiai kalbėti – tai siaubinga, sunkiai pasiduodanti gydymams liga. Kai sužinai šia diagnozę, slysta žemė iš po kojų, atrodo, kad viskas baigta, nežinai už ko stvertis ir nuo ko pradėti. Užvaldo jausmus streso burbulas. Emocinė pusiausvyra onkologinės ligos akistatoje labai reikalinga. Be galo svarbus ir pilnas streso ir nerimo valdymas.

Todėl ačiū POLA asociacijos direktorei Neringai Čiakienei, kuri kreipėsi į savivaldybes dėl pagalbos POLA kortelių turėtojams ir draugijoms, į kurias jungiasi onkologiniai ligoniai. Elektrėnų VSB greitai sureagavo ir atsiuntė draugijai reklamą apie nemokamus jų renginius, kuriuose Jurgita Pašvenskaitė kvietė dalyvauti.

Mielieji POLA kortelių turėtojai ar onkologinėmis ligomis sergantys žmonės. Jei jaučiatės vieniši, nesuprasti, ar artimo žmogaus šalia neturintys, mes, draugijos „Mes esame“ nariai, padėsime išspręsti iškilusias problemas. Draugijoje draugiška atmosfera, vyksta bendravimai su panašaus likimo nariais, pravedami disputai, pasikalbėjimai, paskaitos. Viskas vyksta iš geros valios žmonių pagalbos ir nemokamai. Draugijos veikla labdaringa, turinti pagalbos gavėjo statusą.

Jei norite bendrauti, skambinkite 8 652 72 959.

Mes pažadame nuoširdų bendravimą, dalinę pagalbą, konfidencialumą. Ateikite, neužsisklęskite savyje.

Pravesti streso valdymo mokymai buvo reikalingi, kaip gurkšnis vandens. Ačiū organizatoriams. Lauksime kitų susitikimų.

                                                                                 Onutė KULBOKIENĖ,

Draugijos pirmininkė

 

Geros širdies žmonės!

Labai prašome 1,2 proc. GPM skirti Elektrėnų onkologinių ligų draugijai „Mes esame“.

Įmonės kodas 181703662. Iš anksto dėkojame.<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų