Nepilnamečiui pardavė cigarečių

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Prevencijos poskyrio pareigūnai gavo informacijos, kad Elektrėnuose, Saulės gatvėje, esančioje prekyvietėje (kioske) nepilnamečiams parduodami alkoholiniai gėrimai ir cigaretės.

Sausio 22 d. Elektrėnų PK suorganizavo tikslinę operaciją, kurios metu užfiksavo šioje individualioje įmonėje padarytus pažeidimus.
Prekyvietėje dirbusi 73 metų įmonės savininkė nepilnamečiui pardavė cigarečių. Dėl šio fakto Elektrėnų PK kreipsis į Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentą (toliau – Departamentas) dėl ekonominės sankcijos taikymo individualiai įmonei už Tabako kontrolės įstatymo reikalavimų pažeidimą.
Taip pat nustatyta, kad įmonės savininkė nefiksavo asmens apsipirkimo kasos aparatu ir neišdavė kasos čekio. Dėl šių veiksmų pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 163(6) ir 163(7) str.
Minėtai individualiai įmonei 2014 m. Departamentas taikė ekonominę sankciją (500 Lt baudą) už Alkoholio kontrolės įstatymo pažeidimus. 2015 m. liepos mėn. Prevencijos poskyrio pareigūnai dar kartą kreipėsi į Departamentą, kai nustatė, jog kioske nepilnamečiams buvo parduota 12 butelių alkoholinių gėrimų.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK<- Grįžti į atgal