Kriminalinė kronika gruodžio 29 d. - sausio 10 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6050 galite teikti informaciją apie pastebėtas nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus bei policijos pareigūnų neteisėtus veiksmus.

Gruodžio 29 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose iš matymo pažįstami asmenys užpuolė ir sumušė kelis jaunuolius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gruodžio 30 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose iš prekybos kiosko pavogti mėsos gaminiai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gruodžio 30 d. gautas pranešimas, kad Semeliškių sen. vyras (gim. 1973 m.), kuriam nustatytas 1,35 prom. girtumas, smurtavo prieš sugyventinę. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gruodžio 31 d. gautas pranešimas, kad Vievyje bute rastas lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Sausio 1 d. gautas pranešimas, kad Semeliškių sen. vyras (gim. 1960 m.) mažametės dukros akivaizdoje smurtavo prieš žmoną ir jos motiną. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Sausio 3 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose vyras (gim. 1959 m.), kuriam nustatytas 2,33 prom. girtumas, smurtavo prieš sugyventinę. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Sausio 4 d. gautas pranešimas, kad Vievyje sulaikytas nepilnametis, pas kurį rasta žalios spalvos augalinė masė, kaip įtariama, narkotinė medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Sausio 7 d. gautas pareiškimas, kad 2015-12-23 Vievio sen. nuo UAB priklausančių pastatų pavogti šeši pakabinami lauko šviestuvai ir lietvamzdžio dalis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Sausio 8 d. gautas pareiškimas, kad Vievyje iš buto pavogti juvelyriniai dirbiniai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Sausio 9 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose vyras (gim. 1994 m.), kuriam nustatytas 0,87 prom. girtumas, smurtavo prieš moterį. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Sausio 10 d. gautas pranešimas, kad Pastrėvio sen. gyvenamajame name rastas lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Sausio 10 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose iš neužrakinto automobilio pavogta rankinė su pinigais, dokumentais, raktais nuo buto ir banko mokėjimo kortele. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Įvykių registre užregistruoti 219 pranešimai. Surašyti 93 LR ATPK protokolai.

Parengta pagal Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK suvestinę<- Grįžti į atgal