Kriminalinė kronika gruodžio 10-15 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6050 galite teikti informaciją apie pastebėtas nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus bei policijos pareigūnų neteisėtus veiksmus.

Gruodžio 10 d. gautas pareiškimas, kad rugsėjo mėnesį su UAB įgaliotu asmeniu buvo sudaryta išsimokėtino transporto priemonės pirkimo-pardavimo sutartis, pagal kurią iki šiol UAB nesumokėjo likusios 1500 eurų dalies. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gruodžio 11 d. gautas pareiškimas, kad Pastrėvio sen. buvo tyčia sugadintos trys automobilio TOYOTA padangos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gruodžio 11 d. gautas pareiškimas, kad Vievyje vyras (gim. 1981 m.), kuriam nustatytas 2,01 prom. girtumas, smurtavo prieš seserį ir grasino jai bei jos vaikams. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gruodžio 11 d. gautas pareiškimas, kad Vievio sen. vyras (gim. 1945 m.), kuriam nustatytas 2,03 prom. girtumas, smurtavo prieš žmoną. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gruodžio 12 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose vyras (gim. 1964 m.), kuriam nustatytas 1,76 prom. girtumas, smurtavo prieš žmoną. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gruodžio 12 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose vyras (gim. 1992 m.), kuriam nustatytas 1,80 prom. girtumas, smurtavo prieš sugyventinę. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gruodžio 13 d. gautas pareiškimas, kad Vievio sen. vyras (gim. 1966 m.), kuriam nustatytas 0,98 prom. girtumas, mažamečių vaikų akivaizdoje smurtavo prieš sugyventinę. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gruodžio 14 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 300 str. 1 d. dėl dokumentų klastojimo tvarkant paveldėjimo dokumentus.
Gruodžio 15 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose darbo vietoje iš nerakinamos spintelės pavogtas mobiliojo ryšio telefonas, odinės pirštinės ir 52 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gruodžio 15 d. gautas pranešimas, kad Vievyje viešoje vietoje neblaivus Vilniaus gyventojas (gim. 1995 m.), kuriam nustatytas 1,70 prom. girtumas, demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir sutrikdė visuomenės rimtį. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Įvykių registre užregistruota 117 pranešimų. Surašyta 40 LR ATPK protokolų.

Parengta pagal Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK suvestinę<- Grįžti į atgal