Elektrėnuose vėl sulaikytas asmuo su narkotikais

Praeitą savaitę Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) atstovas dalyvavo Elektrėnų savivaldybės pasitarime su meru ir degalinės „Statoil“ atstovais.

Pasitarimo metu buvo aptarta nedėkinga minėtos degalinės darbuotojų padėtis, kai vakarais atvyksta asmenys, linkę vartoti narkotines medžiagas, nusikalsti ar kitaip prasižengti, trikdo viešąją rimtį, grasina darbuotojams.
Žinodami situaciją ir siekdami užtikrinti visuomenės saugumą, Elektrėnų PK patruliai gruodžio 8 d. apie 22 val. patruliuodami apsilankė degalinėje, esančioje Sabališkių g. Elektrėnuose. Įvažiuodami į jos teritoriją pareigūnai degalinės pastate pastebėjo penkis jaunuolius, kurie iš karto sukėlė įtarimų. Vaikinai įėję į patalpas atsisėdo prie ten esančių staliukų, bet, pamatę atvažiuojančius pareigūnus, nedelsdami ėmė skirstytis. Dėl tokios reakcijos jie ir buvo sustabdyti bei patikrinti.
Apžiūros metu pas 1993 m. gimusį, niekur nedirbantį, 11 kartų administracine tvarka baustą (iš jų 5 kartus už alkoholinių gėrimų vartojimą viešoje vietoje ir 2 kartus už nedidelį chuliganizmą) Elektrėnų gyventoją rasta, kaip įtariama, kanapių, o pas 1995 m. gimusį, 3 kartus administracine tvarka baustą (iš jų 2 kartus už smulkų svetimo turto pagrobimą prekybos įstaigose) Elektrėnų sav. Geibonių k. gyventoją rastas mechaninis įtaisas „malūnėlis“ galimai narkotinėms medžiagoms smulkinti. Visi penki pristatyti į medicinos įstaigą nustatyti, ar nėra apsvaigę nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų.
Elektrėnietis sulaikytas dviem paroms ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK<- Grįžti į atgal