Edukacinis renginys „Rudens puokštė“ Pastrėvyje

Spalio 8 dieną Pastrėvio mokykloje vyko edukacinis užsiėmimas „Rudens puokštė“, kurį vedė kaišiadorietė tautodailininkė, tradicinių amatų meistrė, edukatorė, edukacinių užsiėmimų „Šiaudinukas“ rengėja, Žiežmarių kultūros centro floristikos būrelio vadovė, fotografė Jorė Jurgita Treinytė.

Užsiėmimas vyko dviejose grupėse. Pirmoji grupė – Pastrėvio mokyklos pradinių klasių mokiniai su mokytoja Dale Rakauskiene. Užsiėmimo metu vaikai mokėsi atpažinti augalus pagal išvaizdą, kvapą ir netgi skonį. Tai įvairių rūšių mėtos, diemedis, pelynas, šalavijas, medetka, nasturtė, rūta ir daug kitų augalų. Pakalbėję apie augalus ir jų naudingąsias savybes, mokiniai iš įvairių gėlių žiedų ir uogų susivėrė gėlių girliandas. Antroji grupė – Pastrėvio mokyklos PUG grupė su mokytoja Viktorija Juknevičiene. Mažieji iš klevo lapų pasidarė po tris rožytes, kurias surišo į puokšteles kartu įdėdami po obuoliuką, įvairių smilgų ir žolynų. Smagaus užsiėmimo metu vaikai išmoko pasidaryti nesudėtingus darbelius iš klevo lapų ir įvairių augalų bei uogų.

Ačiū puikiai edukatorei Jurgitai, kuri gražiai bendravo su kiekvienu vaiku ir kantriai mokė darbelių gaminimo subtilybių.

Gražina BUBĖNIENĖ,

Pastrėvio kultūrinių renginių organizatorė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų