Beižionių vaikų dienos centro kartingo turnyre – sėkmė

Plytinės kartodrome (Vilnius) įvyko 14-as Vaikų kartingo turnyras, kurį organizavo Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Egidijus Bičkauskas.

Turnyre registravosi vaikų komandos iš Lietuvos vaikų dienos centrų, globos įstaigų. Berniukai ir mergaitės dalyvavo 6-iose amžiaus grupėse: 9–12, 13–14, 15–16. Iš pradžių vyko kvalifikaciniai važiavimai grupėse. Nuo jų rezultatų priklausė finalinių važiavimų starto vieta.

Kartu su bendraamžiais važiavo ukrainiečių vaikai, jų vadovės, gyvenantys Beižionyse buvusiuose globos namuose. Jie dalyvavo varžybose, kai kurie iš jų važiavo pirmą kartą, tai didelių ambicijų pirmauti neturėjo. Bet ukrainiečiai tapo puikia palaikymo komanda Beižionių komandai, kuri neapvylė. Savo grupėje 9-metis Vytautas Jusevičius užėmė 1 vietą, 9-metė Rugilė Ratkevičiūtė užėmė 1 vietą, 12-metė Brigita Kasparavičiūtė užėmė 2 vietą, 14-metis Gediminas Ivanauskas užėmė 5 vietą, 15-metis Lukas Tičkus užėmė 2 vietą, 16-metis Nerijus Šmatenko su geriausiu turnyro rezultatu užėmė 1 vietą. Visi komandos dalyviai rinko taškus į komandinę įskaitą. Susumavę taškus teisėjai paskelbė rezultatus, Beižionių vaikai šaukė „Valio“ ir džiaugėsi laimėtu pagrindiniu prizu – kelione prie jūros. Taip pat namo parsivežėme pagrindinę taurę, daug medalių, prizų, dovanų.

Dėkojame merui Kęstučiui Vaitukaičiui ir autoparko vadovui Jonui Grybauskui už autobuso turnyrui organizavimą ir paruošimą.

 

                                                                                                                                                                                                               Komandos vadovas

                                                                                                                                                                                                               Vilmandas Palčiauskas<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų