„VievioLin“ šokėjos dalyvavo konkurse Mažeikiuose

Vievio kultūros centro linijinių šokių kolektyvas „VievioLin“ gegužės 14 dieną Mažeikiuose dalyvavo konkurse „Žemaitijos Taurė 2022“. Ankstesni konkursai dėl pandemijos vyko nuotoliniu būdu, o šiame konkurse šokėjos pirmą kartą dalyvavo „gyvai“. Todėl buvo daug jaudulio, kuris peraugo į atkaklų norą pasirodyti kiek galima geriau.

Suprantama, klaidų nepavyko išvengti, bet sudalyvauti tokio lygio renginyje buvo didelis iššūkis, juo labiau, kad šokėjų amžiaus ribos svyravo nuo 45 iki 82 metų.

Konkurse dalyvavo daugiau nei 15 įvairaus amžiaus kolektyvų, tarp kurių šauniai pasirodė „VievioLin“. Šokome tris šokius: du privalomuosius ir vieną pasirenkamąjį. Norėjome kaip galima geriau reprezentuoti Vievio miestą, kaip Mažąją kultūros sostinę, ir mūsų III amžiaus universitetą.

Mūsų šokėja Janina Malakauskienė dalyvavo SOLO konkurse, kur užėmė garbingą III vietą.

Renginys buvo nepaprastai gražus, pilnas netikėtų atradimų ir žavesio. Grįžtant į namus nepraleidome progos aplankyti nuostabias Žemaitijos apylinkes ir jų žymiąsias vietas: Senąją vaistinę, Žagarės „vyšnias“ pagrindinėje aikštėje, puodais ir keptuvėmis papuoštus namelius, piliakalnius, bažnyčias.

Kitą savaitę vykstame į festivalį „Šokanti Ignalina 2022“, liepos pradžioje laukia Druskininkai ir rugsėjo mėnesį – Žavioji Palanga.

Nijolė ANSKAITIENĖ<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų