Vasario 16-osios minėjimas Kietaviškių progimnazijoje

Vasario 16-oji – kiekvienam lietuviui brangi ir labai svarbi šventė, nes tai – Lietuvos gimtadienis. O gimtadieniai švenčiami labai įvairiai!

Kietaviškių progimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai su savo mokytojomis D. Jankauskiene, V. Kondrotiene, E. Rulevičiene Lietuvai skyrė kūrybinius darbelius, kuriais pasipuošė savo grupes, aiškinosi, kas yra tėvynė, Lietuva, nepriklausomybė, o 1-4, 5-6 bei 7-8 klasių mokiniai vasario 4, 5, 10 dienomis katu su savo klasių auklėtojomis dalyvavo Lietuvos nacionalinio muziejaus Signatarų namų virtualioje edukacijoje „Kas yra Vasario 16-oji?“. Edukacijos dalyviai turėjo puikią galimybę nuotoliniu būdu ne tik apsilankyti vietoje, kurioje 1918 m. vasario 16 d. dvidešimt Lietuvos Tarybos narių pasirašė Lietuvos Nepriklausomybės Aktą, bet kartu su muziejaus darbuotoja padiskutuoti ir atlikti įvairias užduotis net iš aštuonių skirtingų temų, tokių kaip „Mitų griovėjai“, „Istorijos mįslės“ ir kitų, susijusių su šia svarbia diena.

Mokiniai ne tik pasikartojo ar prisiminė jau žinomus įvykius, žmones, tačiau sužinojo ir daugiau įdomių bei netikėtų faktų. Gerbti, mylėti savo kraštą, gamtą, kalbą, žinoti jo istoriją, pažinti žymius žmones – kiekvieno žmogaus pareiga. 

 

Ramunė MATONIENĖ, progimnazijos direktorė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų