Vairuotojas pats išsidavė, kad turi amfetamino

Lapkričio 26 d. Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) patruliai, patruliuodami Vievyje, patikrinimui sustabdė įtarimą sukėlusį automobilį HONDA CIVIC, kurio vairuotojo elgesys įtarimus dar labiau sustiprino.

1995 m. gimęs Vievio sen. gyventojas, vairavęs automobilį, pareigūnams paprašius pateikti visus būtinus dokumentus, pateikė tik civilinės atsakomybės draudimą ir transporto priemonės registracijos liudijimą. Paklaustas, ar pateiks vairuotojo pažymėjimą, atsakė, kad jis greičiausiai guli po sėdyne.
Vairuotojas buvo sutrikęs, keistai elgėsi, todėl kilo dar didesnis įtarimas, kad jis gali turėti draudžiamų daiktų. Nors iš pradžių jaunuolis neigė ką nors turintis, tačiau vėliau pripažino, kad turi amfetamino, kuris buvo rastas jo kišenėje. Vairuotojo pažymėjimo jaunuolis nepateikė, taip pat nustatyta, kad neatlikta automobilio valstybinė techninė apžiūra. Elektrėnų PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d. (dėl neteisėto narkotinių ar psichotropinių medžiagų disponavimo) ir administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal ATPK 123 str. 1 d. ir 124 (1) str. 8 d.
Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Už Kelių eismo taisyklių pažeidimus gresia bauda nuo 5 iki 43 eurų.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK<- Grįžti į atgal