Netradicinio ugdymo diena „Senieji liaudies amatai ir Kaziuko turgus“

Netradicinio ugdymo diena „Senieji liaudies amatai ir Kaziuko turgus“ Kietaviškių progimnazijoje jau gyvuoja  daugybę metų. Todėl nesilaikyti šios tradicijos negalėjome ir šiuo sudėtingu laikotarpiu. Šios  dienos veiklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko gyvai: priešmokyklinukai su mokytoja Edita Rulevičiene dekoravo ąsotėlius, ikimokyklinukai su mokytoja Dovile Jankauskiene gamino papuošalus, žaidė smagius žaidimus.

1-8 klasių mokiniams netradicinio ugdymo dienos veiklos vyko virtualioje aplinkoje. Kazimierinės – tai pagarbos Lietuvos globėjui diena. Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti  įvairiose veiklose. Pradinukai su savo mkytojomis Kristina Nedzveckiene, Lina Živulskiene, Diana Liupševičiene ir Daiva Markauskiene gamino įvairius meniškus darbelius, kuriuos pristatė virtualioje parodėlėje.

5–8 klasių mokiniai su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jolita Kazareva gamino kaukes. Technologijų mokytoja Ramutė Stočkūnienė mokė, kaip pasigaminti velykinio stalo dekoraciją –

„velykinį zuikutį“. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Kristina Čarienė su mokiniais gamino „Pavasarinius sveikuoliškus kokteilius“, o mokytoja Lina Vrubliauskienė mokinius mokė, kaip pasigaminti  3D atvirukus. Visos šios kūrybinės veiklos vyko virtualioje aplinkoje.

Pasibaigus kūrybinėms veikloms mokytoja Jolita pakvietė visus 5–8 klasių mokinius ir mokytojus prisijungti į bendrą virtualią Kahoot viktoriną „Ką žinau apie Kaziuko mugės tradicijas?“ kurioje minė mįsles apie šv. Kazimierą, atsakinėjo į klausimus.

Tai buvo tikrai gera patirtis mažiems ir dideliems. Diena, kupina įspūdžių. Tikimės, kad kitais metais „Senieji liaudies amatai ir Kaziuko mugė“ vyks ne virtualioje aplinkoje, o  įprastu būdu.

 

Beata Jocaitytė BILDZIUKIENĖ,

Kietaviškių progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui<- Grįžti į atgal