Elektrėnų savivaldybėje

2022 m. kovo 25 d.

Visą vasario mėnesį Vievio gyventojus džiugino renginių ciklas "Šitam dideliam būry“. Ketvirtasis šventinis vakaras buvo skirtas senjorų mėgėjų meno kolektyvams. Šokio ritmu renginį pradėjo Vievio kultūros centro kolektyvas "VievioLin“ (vadovė Nijolė Anskaitienė).

2022 m. kovo 25 d.

Nuo vasario 16-os iki kovo 11-os d. vyksta lietuvių kalbos dienos. Šiuo laikotarpiu Lietuvoje ir užsienyje organizuojama daug lietuvių kalbai skirtų renginių. Šie renginiai prisideda prie lietuvių kalbos sklaidos tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, telkia užsienio lietuvių bendruomenes, stiprina lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją Lietuvoje ir užsienyje, didina lietuvių kalbos prestižą.

2022 m. kovo 25 d.

Tęsiasi savivaldybės vadovų susitikimai su seniūnijų gyventojais. Kovo 3 d. susitikimas vyko naujojo Vievio kultūros centro salėje. Susitikime dalyvavo Elektrėnų savivaldybės administracijos vadovai, policijos atstovai, UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“, savivaldybės administracijos specialistai, vieviečiai.

2022 m. kovo 25 d.

Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, bet atraminės, pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-oji - diena, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Ir 1918 metų, ir 1949 metų vasario 16-oji buvo lemtingos mūsų dabarčiai ir ateičiai. Todėl kiekvienas lietuvis šią dieną ne tik brangina, bet pagal galimybes ir švenčia. Vieni maldoje mini Tėvynę, kiti lanko koncertus ar pa

...
2022 m. kovo 25 d.
Paskutinį žiemos šeštadienį Trakuose ant Galvės ežero vykusiame renginyje buvo visko: susikaupimo, ryžto, ištvermės, džiaugsmo, staigmenų, meilės. Jau šeštus metus vykusiose 25 metrų plaukimo varžybose dalyvavo rekordinis skaičius dalyvių, tarp kurių ir Elektrėnų sveikuolių klubo nariai, kuriuos palaikė gausiai susirinkę žiūrovai.
2022 m. kovo 25 d.

Vievio kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų koncertų ciklo "Šitam dideliam būry“ trečiasis koncertas vasario 11-ąją sukvietė chorų ir vokalinių ansamblių dalyvius bei chorinės muzikos gerbėjus. Choristai šįkart savo dainas skyrė 500-metį švenčiančiam Vieviui - Mažajai Lietuvos kultūros sostinei 2022.

2022 m. kovo 25 d.

"Broliai seserys imkit mane ir skaitykit. Ir tatai skaitydami permanykit“ - tai visiems lietuviams gerai pažįstami žodžiai iš pirmosios lietuviškos knygos - Martyno Mažvydo "Katekizmo“.

2022 m. kovo 25 d.
Užgavėnės - išskirtinė metų diena, žiemos palydų šventė. Nuo seno jos švenčiamos triukšmingai, linksmai, nes tikėta, kad, jei Gavėnia bus sutikta sočiai ir gerai pasilinksminus, tai vasarą nieko nestigs. Kovo 1 dieną Pylimų lopšelio-darželio ugdytiniai dalyvavo šventiniame rytmetyje "Žiema, žiema, bėk iš kiemo”.
2022 m. kovo 25 d.
Kovo 1 dieną Pastrėvio sporto aikštyne vyko Užgavėnių šventė vaikams. Dėl vykstančio karo Ukrainoje buvo laikomasi rimties ir susikaupimo. Viskas vyko be šokių, dainų ir skambios muzikos.
2022 m. kovo 25 d.
Kovo 1-osios vakarą kietaviškiečiai rinkosi prie kultūros namų varyti žiemą iš kiemo, bet nuotaikos nebuvo šventinės. Dėl karo Ukrainoje vyko palaikymo akcija ukrainiečiams.
2022 m. kovo 25 d.
Šiais metais Užgavėnės ir Kaziuko mugė Kazokiškėse vyko kiek kitaip. Šiuo metu, kai Ukrainoje vyksta karas ir visas pasaulis yra nežinomybėje, niekam nesinori per daug linksmintis, visi širdimi esame su Ukrainos žmonėmis.
2022 m. kovo 25 d.

Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) pagrindinis tikslas - skatinti kartų bendravimą ir mokymąsi visą gyvenimą. TAU propaguoja sportą ir kūno kultūrą kaip geriausią priemonę išsaugoti gerą sveikatą ir darbingumą, organizuoja dvasinio tobulėjimo šviečiamuosius renginius. Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai gali būti ne vien vyresnio amžiaus, bet ir norintieji praplėsti savo žinias.

2022 m. kovo 25 d.

Vasario 25-26 dienomis Elektrėnų savivaldybės Sporto centro plaukimo trenerio Raimondo Ginco auklėtiniai dalyvavo 2022 metų Lietuvos vaikų plaukimo žiemos pirmenybėse, kurios vyko Kauno baseine "Dainava“.

2022 m. kovo 25 d.

Vasario 26 d. Vilniuje vyko LSD "Žalgirio“ taurės jaunimo salės futbolo 5x5 komandų turnyras. Elektrėnų savivaldybei atstovavo futbolo klubas "Versmė“. Komanda savo pogrupyje sužaidė dvejas rungtynes: 2:2 su FK "Visinčia“, Šalčininkai ir užtikrintai nugalėjo Druskininkų sporto centro komandą 8:0.

2022 m. kovo 25 d.

Gimtųjų žodžių apkabintas,
Aš gyvas kalboje.
Sakau: esi man, kaip žibintas
Pasaulio tamsoje.