Elektrėnų savivaldybėje

2022 m. balandžio 18 d.
Gilučių seniūnijoje balandžio 4-ąją moteriškame būryje, kuriame dalyvavo ir nuo karo pabėgusios Ukrainos pilietės, edukacijos metu, kurią vedė tautodailininkė Jurgita Treinytė, buvo rišamos verbos.
2022 m. balandžio 18 d.

Šiemet sukanka 150 metų, kai gimė, ir 100 metų, kai Kietaviškėse mirė KAJETONAS ČEPANAS - kunigas, lietuviškų mokyklų steigėjas, knygnešių ir daraktorių globėjas, Kietaviškių bažnyčios fundatorius.

2022 m. balandžio 7 d.

Kovo 25-oji yra labai reikšminga mūsų tradicinio kalendoriaus data, tad Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos Pakalniškių filiale vyko popietė, skirta Gandrinėms.

2022 m. balandžio 7 d.
Kovo 25 d. buvusiuose Beižionių vaikų globos namuose lankėsi Vievio moterų futbolo komanda "Fly Ladies“, kuri atvyko aplankyti kovo 11-osios naktį iš Lvivo srities atvykusius ir čia apgyvendintus ukrainiečių jaunuolius ir juos atlydėjusius tris suaugusiuosius.
2022 m. balandžio 2 d.

Įžymiojo knygnešio Jurgio Bielinio gimimo diena, kovo 16-oji, pasirinkta prisiminti ir pagerbti visus knygnešius, kurie lietuvių spaudos lotyniškais rašmenimis draudimo metais rizikavo savo gyvybe ir laisve, kad išsaugotų lietuvių kalbą.

2022 m. balandžio 2 d.

Savaitgalį Klaipėdoje (2022 03 19) vyko istorinio pirmojo Lietuvos moterų ledo ritulio čempionato paskutinis 4 turas. Elektrėnų HC "Amber“ komanda paskutiniame ture iškovojo visas tris pergales ir pasipuošė bronzos medaliais. Čempionato metu sužaista 12 varžybų, iš kurių 5 laimėtos ir vienos laimėtos po baudinių serijos.

2022 m. balandžio 2 d.
Saulėta kovo 20 dienos popietė Kazokiškėse buvo praleista labai romantiškai ir šiltai. Daugiafunkcio centro salėje vyko poezijos ir romansų popietė "Teskrieja eilės apie Žemę“, skirta Žemės dienai ir Pasaulinei poezijos dienai paminėti.
2022 m. balandžio 2 d.

Kovo 10 d. Elektrėnų sav. viešosios bibliotekos salėje įvyko Elektrėnų seniūnijos gyventojų susitikimas su Elektrėnų savivaldybės ir valstybės institucijų ir įstaigų atstovais. Susitikimas pradėtas Elektrėnų seniūno Antano Šalkausko veiklos ataskaita ir šiaurinės Elektrėnų marių pakrantės vystymo vizijos pristatymu, vėliau kalbėjo Elektrėnų savivaldybės administracijos, UAB ,,Elektrėnų komunalinis ūkis“, Elektrėnų policijos komisariato atstovai.

2022 m. kovo 25 d.
2022 m. kovo 25 d.

Kovo 11-ąją minėjome šventės išvakarėse. Vievio gyventojai ir miesto svečiai rinkosi gimnazijos salėje. Renginio pradžią skelbė smuiko ir fortepijono garsai, atlikėjai Antanas Arlauskas ir koncertmeisterė Eglė Vosyliūtė. Skambėjo eilės ir sveikinimo žodžiai.

2022 m. kovo 25 d.

Kovo 11-oji mums kiekvienais metais primena, kiek esame išgyvenę, patyrę ir kokį kelią esame nuėję kartu, kokie galime būti vieningi siekdami bendro tikslo, ir kaip tikslas mus suvienija bendriems darbams.

2022 m. kovo 25 d.

Kovo 8-osios vakarą Gilučių seniūnijos salėje vyko Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtas renginys, kurio metu išreikštas solidarumas Ukrainos žmonėms, nukentėjusiems nuo Rusijos agresijos Ukrainoje.

2022 m. kovo 25 d.

Kasmet Kovo 11-oji primena mums, kokią didelę dovaną turime - LAISVĘ.

Esame laisvi reikšti savo mintis, norus, jausmus ir emocijas, džiaugtis, palaikyti vieni kitus, mylėti ir didžiuotis savo Lietuva. Esame laisvi gyventi, dirbti ir kurti kur norime ir kaip norime. Esame laisvi laisvos šalies gyventojai ir piliečiai.

2022 m. kovo 25 d.

Beižionyse, kaip ir daugelyje Lietuvos miestų bei kaimelių, žmonės neabejingai stebi jau 23-ų dienų įtampą Ukrainoje. Šiemet Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Beižionių bendruomenė, su pirmininku Vilmandu Palčiausku priešakyje, paminėjo kartu su keturiolika Ukrainos vaikų, trimis mamomis, atvykusių kovo 11-osios naktį iš Lvivo ir apsigyvenusių buvusiuose Beižionių vaikų globos namuose.

2022 m. kovo 25 d.

2021 metai Jaunimo centrui yra įsimintini, kadangi jaunuoliai ne tik patys savo rankomis prisilietė prie Jaunimo centro erdvių, padėjo kurti tinkamesnę bei jaukesnę atmosferą, bet ir prisidėjo prie sienų ar kitų Jaunimo centro erdvių remonto bei kūrė sau norimą laisvalaikio vietą.