Elektrėnų savivaldybėje

2021 m. vasario 6 d.

Kietaviškių progimnazija įgyvendino projektą "Pasidaryk ir žaisk“.

Stalo žaidimai žaidžiami nuo senų laikų. Juos žaidžiant ne tik bendraujama ar praleidžiamas laisvalaikis, bet ir lavinamas strateginis mąstymas, budrumas, įgyjama išminties, gerinami socialiniai įgūdžiai, patiriamos teigiamos emocijos. Stalo žaidimai yra puiki smegenų mankšta, nes reikia numatyti ne tik savo, bet ir varžovo kelis ėjimus į priekį.

2020 m. birželio 11 d.

Gegužės 25 d. Elektrėnų policijos komisariate buvo gautas pranešimas, kad Semeliškių sen., iš savo namų išėjo ir negrįžo 82 metų senolė.

2020 m. gegužės 6 d.
2020 m. balandžio 23 d.

Balandžio 14-19 dienomis Elektrėnų policijos komisariate gauti 7 pranešimai dėl vagysčių Pastrėvio, Gilučių, Kietaviškių ir Semeliškių seniūnijose.

2020 m. balandžio 2 d.
2020 m. balandžio 2 d.

Kaip jau buvo anksčiau skelbta, Elektrėnų policijos komisariatas taip pat pradėjo naudoti mobilųjį greičio matavimo įrenginį, veikiantį lazerio principu, arba dar kitaip vadinamą “trikojį”.

2020 m. balandžio 2 d.

Šiuo sunkiu mums laikotarpiu turime būti ypač atsargūs, nes gali padaugėti sukčiavimo elektroninėje erdvėje atvejų. Todėl negalime prarasti budrumo!

Patariame, kaip netapti tokių nusikaltimų aukomis.

2020 m. balandžio 2 d.

Kovo 22 d. ir 26 d. Elektrėnų policijos komisariatas gavo 2 pranešimus dėl vagysčių iš sodybų Beižionių sen., Balandiškių k.

Prašome gyventojų nebūti abejingais ir suteikti bet kokią turimą informaciją apie šias vagystes, apie dėmesį atkreipusius įtartinus asmenis ir transporto priemones. Informaciją prašome teikti Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui Alvydui Ramanauskui tel. 8 676 07813 arba el. p. alvydas.ramanauskas@policija.lt

...
2020 m. kovo 20 d.

Vilniaus apskrities policija įspėja!!!

Apie Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytus apribojimus karantino metu:

Visose atvirose ir uždarose erdvėse DRAUDŽIAMA organizuoti nepilnamečiams susibūrimus ir siūlome karantino metu laiką leisti namuose.

SAUGOK SAVE IR KITUS!!!

2020 m. kovo 20 d.

Policija įspėja gyventojus neatidarinėti durų nepažįstamiems asmenims, kurie apsimeta medikais, pareigūnais, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ar kitų tarnybų pareigūnais ir siūlo dezinfekuoti namus, apžiūrėti asmenis ar kambarius ir pan.

2020 m. kovo 20 d.

Atsižvelgiant į situaciją dėl valstybės lygio ekstremalios situacijos paskelbimo bei rekomendacijas maksimaliai teikti gyventojams aptarnavimo paslaugas nuotoliniu būdu, Lietuvos policija informuoja, kad:

2020 m. vasario 18 d.

Kviečiame žingeidžius ir pilietiškus, ne jaunesnius nei 14 m. Elektrėnų savivaldybės mokinius sudalyvauti ir kartu pasitikrinti savo teisines žinias mokinių teisinių žinių konkurse "Temidė“!

2020 m. vasario 18 d.

Sulaukėte viliojančio pasiūlymo užsidirbti, neiškeliant kojos iš namų? Stabtelėkite. Galite tapti internete veikiančių sukčių auka!

2020 m. vasario 18 d.

Pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai:

2020 m. vasario 9 d.

Pradėta 10 ikiteisminiai tyrimų:

2020-01-28

Gautas pranešimas, kad Elektrėnų sen., iš sodo namelio pavogti įvairūs daiktai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.