Elektrėnų savivaldybėje

2021 m. gruodžio 30 d.

Gruodžio 15 dienos pavakarę Pastrėvio poilsio parke įžiebta Kalėdų eglė.

2021 m. gruodžio 30 d.

Gruodžio 17-osios vakarą į aikštę prie bažnyčios rinkosi Kazokiškių seniūnijos gyventojai, bendruomenės nariai, bičiuliai ir svečiai. Tą dieną lijęs lietus neišgąsdino ir nesugadino nuotaikos ne tik į šventę atklydusiems Snieguolei ir Nykštukui, bet ir mums visiems susirinkusiems į Kalėdų eglės įžiebimo šventę "Įžiebkime Kalėdas Kazokiškėse“.

2021 m. gruodžio 30 d.
Globali pandemija išryškimo naujus jaunuolių poreikius pasaulyje ir Lietuvoje. Dažnas susiduria su poreikiu emociniam palaikymui. Emociniai iššūkiai ir psichologinės problemos nebėra stigmatizuojamos, tai priimama, kaip normalus reiškinys jaunuolių tarpe. Jauni žmonės visoje Lietuvoje ieško emocinio palaikymo galimybių.
2021 m. gruodžio 30 d.

Gruodžio 17 d. Elektrėnų meno mokykloje nuskambėjo Lietuvos vaikų ir mokinių televizijos konkurso "Dainų dainelė“ Elektrėnų savivaldybėje I etapas. Dalyvavo 9 dalyviai, vieno išklausėme nuotoliniu būdu.

2021 m. gruodžio 30 d.

"Vievio teatras“ paskutinę gruodžio savaitę viešėjo Pernu (Estija). Ši išvyka - pirmas projekto "Kultūrų tiltas: Vievis-Pernu“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, etapas.

2021 m. gruodžio 30 d.

Jau keletą metų Vievio kultūros centrą ir Pernu (Estija) Raekula bendruomenės centrą sieja kūrybinė partnerystė: dalyvavimas projektuose, koncertiniai mainai.

2021 m. gruodžio 22 d.

Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka, įgyvendindama Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą, parengė ir išleido edukacinį leidinį "Elektrėnų krašto kultūros paveldas vaikams“ su spalvinimo knygele.

2021 m. gruodžio 22 d.
Gruodžio 10-osios vakarą semeliškiečiai skubėjo į miestelio aikštę - į XV Semeliškių eglutės (jau 6-ą kartą natūraliai augančios eglutės) įžiebimo šventę. Pirmą kartą miestelio aikštėje eglutė buvo įžiebta 2007 m. gruodžio 21 d. Kasmet eglutė puošiama skirtingai, įžiebiama skirtingomis lemputėmis. Visiems buvo smalsu - kokia ji bus šiemet?
2021 m. gruodžio 22 d.

2021 m. rugsėjo-gruodžio mėnesiais Elektrėnų lopšelis-darželis "Pasaka“ įgyvendino Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos "Traumatizmo ir išorinių mirties priežasčių prevencija (nelaimingų atsitikimų, skendimų prevencija)“ finansuojamą projektą "Jeigu būsi atidus, liksi sveikas ir saugus“.

2021 m. gruodžio 22 d.

Kai advento ramybė ir susikaupimas apsupa tarsi šilta antklodė, reikia tą ramybę įpinti. Įpinti į Kalėdinius vainikus. Gruodžio 2-osios vakarą Semeliškių gimnazijos salė pakvipo eglių, žiemos viksvų skleidžiama šiluma. Rūdiškių kultūros centro vyriausioji specialistė, tautodailininkė, edukatorė Augustė Gaidytė-Palaitienė, pravesdama edukaciją "Keturios savaitės“, susirinkusiuosius ne tik mokė, kaip susikurti advento vainiką, bet ir daug paslapčių atskleidė.

...
2021 m. gruodžio 22 d.

Elektrėnų profesinio mokymo centre įgyvendintas projektas "Jaunimo klubas įveik - veik - eik“, finansuojamas Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Projekto vykdymui skirta 900 eurų.

2021 m. gruodžio 18 d.

Gruodžio 11 d. Jonavoje vyko 2021 metų finalinės Lietuvos sportinių šokių federacijos reitingo varžybos "Bonus taurė". Elektrėnų "Reveranso" šokėjai baigė šiuos metus puikiais ir įkvepiančiais tobulėti rezultatais.

2021 m. gruodžio 18 d.

Vievio kultūros centras įgyvendino projektą "M. K. Čiurlionis: Pasaulį vaizduojuos kaip didelę simfoniją“, kurį finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Elektrėnų savivaldybė. Projektas skirtas mūsų tautos Genijaus - dailininko ir kompozitoriaus - 110-osioms mirties metinėms paminėti.

2021 m. gruodžio 18 d.

Semeliškių vaikų darželis "Gandriukas“ įgyvendino 2019-2021 metų sveikatos stiprinimo programą "Aukim stiprūs ir sveiki“. Įgyvendinant šią programą siekėme ugdyti visapusišką ir sveiką asmenybę į ugdymo procesą integruojant pagrindinius sveikatos stiprinimo ir sveikos gyvensenos principus, bendromis pedagogų bei bendruomenės pastangomis kūrėme sveikatai palankią fizinę aplinką.

2021 m. gruodžio 18 d.

Vievio kultūros centras įgyvendino projektą "Vilniaus apskrities kultūros darbuotojų kvalifikacijos kėlimo seminarų ciklas“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba bei Elektrėnų savivaldybė.